• DEVAM DEVAM DEVAM

  DEVAM DEVAM DEVAM
  Süleyman AYDIN

  DEVAM DEVAM DEVAM

   

     Teyzemin eşinin yıllar önce sürekli kullandığı şu cümle bu seçimde Ak Parti'nin hit sloganı oldu. Türkiye gazetesinde bir köşe yazarının da üç defa kullandığı cümleyi naçizane kullanmanın elzem olduğunu düşünüyorum. Bahsi geçen akrabamın diline pelesenk yaptığı '' devamda fayda var'' sözü bu gün siyasi argümana dönüştürülürse, Ak Parti için söylenmelidir.

   

     Amerika deccalinin kutsalımız ve ilk kıblemiz olan Kuddüs'e büyükelçiliğini taşımasına karşı çıkan yüzlerce mazlumu katletmesine ses çıkarmayan sözüm ona müslüman liderlerin, duyarsızlığına karşı kendini kahredercesine karşı duranın Recep Tayyip Erdoğan'dan başkası olmadığını görüyorsunuz. Ülkesini topyekûn başkaldırıya çağırmaktan da öteye giderek birçok ülke liderleri ile görüşen, Birleşmiş Milletler, İslam İş Birliği Teşkilatı'nı da İsrail'in katliamına karşı durmaya davet eden yine Ak Parti Genel Başkanı'ndan başkası değildir.

   

     Sayın Cumhurbaşkanımızın İngiltere'de olduğu bir zamana denk gelen vahşetin tesadüfî olduğuna inanmayın. Sultan Abdülhamit'ten bu yana yılanın başı olmayı kendine görev bellemiş ülke, Amerika ve İsrail ile birlikte yapılan plana riayet etmektedir. Hatta daha ileriye giderek, planlayıcı olduğunu da söyleyebilirim.

   

     Mısır, Ürdün, Bahreyn, Arabistan, Kuveyt gibi kendilerini müslüman diye yutturan ülke liderlerinin olay karşısında sessizliğini koruması ile karşılaştığımda aklıma daha bir kaç gün önce İngiltere Kraliçesi'nin karşısında el pençe duran ve bilmem neresini yalayacak kadar yalaka programına formatlanmış Arabistan Prensi geldi. Emrine amade Mısır'ın işgalci Cumhurbaşkanı Sisi geldi.

   

     Dubai, BAE derken Filistin için kıllarını kıpırdatmayanların yarın mahşerde hesabı ağır olacaktır elbette. Bırakın sağlam insanları, çocuk, kadın yaşlı ve engelli insanların şehit olduğu ve mübarek kanlarının okyanus olduğu Filistin topraklarını; Sultan Abdülhamit'i devirerek alan ve İsrail devletini kuran zihniyetlerin emrinde olan ülkeler ve maalesef ülkemizdeki iş birlikçilerine şimdi de rastlamaktayız. Meclis kararı ile kınama ve tepki metni ve kararına dahi imza atmayan siyasi partinin der tavrı belleğimizden silinmeyecektir.

   

  Evet, DEVAM Filstin için DEVAM.

  DEVAM, Suriye'nin iç huzuru için Devam.

  DEVAM Somali, Yemen, Kabe’nin olduğu Medine'de Vatikan'ın keyfi için ve bir hristiyanın olmamasına rağmen kilise yapacağına söz veren Arabistan'a yaptırmamak için Devam.

  DEVAM çünkü kendi ülkemizde onurluca yaşamak için DEVAM.

  DEVAM zira içip içip sarhoş olduktan sonra, bir hanımefendinin evine ona karşı zina yapma niyetiyle giden bir Cumhurbaşkanı'ın sapıklığına teslim olmayalım diye DEVAM.

  DEVAM; 15 Temmuz'da gözü kapalı olarak insanlarımızın katledilmesi emrini veren Fetö'ye ülkemizi tekrar teslim edene karşı durmaya DEVAM.

   

     Görüşmem üzere...

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen