Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ASKF Başkanı Dayan Spor Dairesi Başkanı Buğday’ı ziyaret etti

Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Remzi Dayan ve Yönetim kurulu üyeleri Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Ömer Buğday’ı makamında ziyaret etti.

Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri

Şehmus Kızılaslan

Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Remzi Dayan, ASKF Genel Sekreteri Veysi Koyun ve Yönetim kurulu üyeleri Şehmus Kızılaslan, Faruk Beytar ve Şirin Uslu ile birlikte Diyarbakir Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Ömer Buğday’ı makamında ziyaret etti.

DAYAN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE NAKLİ VE AYNİ YARDIM DESTEĞİ İSTEDİ

ASKF Remzi Dayan ve Yönetim kurulu üyeleri Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Ömer Buğday’ la yapılan görüşmede 2023-2024 Futbol sezonunda Amatör spor kulüplerine yapılması planlanan Nakdi ve Ayni yardımların hakkındaki resmi dosya verirken, sürecinde nasıl yürütüleceğine dair bilgi alışverişinde bulunuldu.

Diyarbakır’daki Amatör spor kulüplerine Nakdi ve Ayni yardımlara ilişkin Aktif olan spor Kulüplerin isimleri yazılı resmi dosyayı alan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi spor Dairesi Başkanı Ömer Buğday bu konunun takipçisi olacağının bilgisi verdi.