• YENİ BİR DÜNYA DÜZENİ

  YENİ BİR DÜNYA DÜZENİ
  Hasan YOSUNKAYA

  YENİ BİR DÜNYA DÜZENİ

   

  20. yüzyıllın başında İslam düzeni yıkıldı. Batıda Kapitalizm güçlendi. Kuzeyde ve Doğuda Komünist sistem kuruldu. Komünist sistem yüzyıl dayanmadı yıkıldı. Çin’de Kominizim yavaş yavaş siliniyor. Çin kendine has bir sistemle yoluna devam ediyor.

  Dünya 21.yüzyılda tekrar İslama dönmeye başladı.

  Türkiye’nin önderliğinde Ortadoğu’da İslami yönetim beklerken; Malezya Başbakanı Türkiye ziyaretinde yeni sistemi açıkladı.

  Türkiye, Pakistan ve Malezya’nın ortak bir oluşumla İslami Sistemin temelini atmaya hazır olduğunu açıkladı. Milletçe (Millet-İ İbrahim) çok dikkatli olmamız lazım.

  Merhum Erbakan D 8’leri kurdu diye derhal post modern darbe ile iktidarda düşürüldü.

  Yeni ittifak ve işbirliğinin sağlam temeller üzerine inşaa edilerek hayata geçirilmesi için millet olarak Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında kurşun levha gibi durmamız lazım.

  Eğer Eften püften sebeplerle Erdoğan’dan ilişkimizi keserek başka partileri desteklemeye kalksak veya parti içinde istediğimizi elde edemiyoruz diye partiden koparak yeni partiler kurmaya kalkarsak, AK Parti’nin gücünü azaltırsak, CHP veya benzer başka partiler iktidara gelse yüz yıldır ümmetin beklediği bu fırsat ümmetin elinden kaçar.

  Buna sebep olanlar iki dünyada da hesap verme zorunda kalacaklar. Erdoğan yaptığı açıklamada şu veya bu şekilde partiden ayrılanlarla görüşeceğini söylemesi sevindirici bir haberdir.

  Davası ve derdi ümmetin geleceği ve huzuruysa üç günden fazla kös kalmadan baştan bu güne kadar Milli Nizamdan AK Partiye kadar görev alanları tek tek ziyaret ederek tekrar partiye kazandırmalıdır. Gün birlik olma günüdür dağılma günü değil.

  Her attığımız adımın sonunda ya cennet ya da cehennem vardır. Yeni sistemin bir an önce hayata geçmesi dileğiyle hayırlı olsun.

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen