• Binali Yıldırım oyunu kullandı

  Binali Yıldırım oyunu kullandı
  Binali Yıldırım oyunu kullandı
  23.06.2019 Pazar

   

  İSTANBUL - Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım Tuzla Emlak Konut Cemil Meriç Ortaokulunda oyunu kullandı.

  Tuzla Aydınlı Mahallesi'ndeki Emlak Konut Cemil Meriç Ortaokuluna gelerek oy kullanan Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, vatandaşlarla sohbet etti.  Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlarla tek tek fotoğraf çektiren Yıldırım, oyunu kullandığı okulun bahçesinde çok sayıda vatandaş tarafından sevgi gösterisiyle karşılandı.

  “BUGÜN ARTIK KIRGINLIKLARI BIRAKMAK, GELECEĞE ODAKLANMA ZAMANIDIR”

  Oy kullanma işlemini gerçekleştirdikten sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Yıldırım, “Oy kullanma işlemi bitince oylar sayılacak. Gelecek 5 yıl için İstanbul'u kimin yöneteceğine İstanbullular karar verecek. İstanbul halkının verdiğin kararın başımız gözümüz üzerinde yeri vardır. Mutlaka İstanbullular en doğru kararı vermiş olacaklar. Buna yürekten inanıyorum. Biz 6 Mayıs'tan beri adaylar olarak kampanyalarımızı yapıyoruz. Her ilçede her mahallede hemşerilerimiz ile buluştuk. Projelerimizi, vaatlerimizi anlattık. Bir konuşup iki dinledik. Eminim ki bugün konuşma sırası seçmenindir, İstanbullu hemşerilerimizindir. Onlar bugün kararını vermiş oluyor. İstanbul'un bir dünya şehri olması için bugüne kadar ülke genelinde edindiğimiz tecrübeleri uygulamak için seçimler önemli bir fırsat. Rabbim İstanbul'umuz için, ülkemiz için bu seçimleri hayırlı uğurlu etsin. Kampanya esnasında rakipler arasında, vatandaşlar arasında kırgınlıklar olabilir. Bugün artık kırgınlıkları bırakmak, geleceğe odaklanma zamanıdır. Bilerek bilmeyerek eğer bir İstanbullu kardeşimize, rakiplere bir yanlış yapmışsak helallik istiyorum” dedi.

  Seçim sürecinde seçim kampanyalarına destek veren herkese teşekkür eden Yıldırım, seçim çalışmalarını Ak Parti İstanbul İl Başkanlığında takip edeceğini söyledi. (İLKHA)

   

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen