• ÖNSİAD evlat nöbeti tutan analarımızın yanında!

  ÖNSİAD evlat nöbeti tutan analarımızın yanında!
  ÖNSİAD evlat nöbeti tutan analarımızın yanında!
  19.09.2019 Perşembe

   

  Abdulsamet KARAŞ

  DİYARBAKIR - Önder İş Dünyası Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ÖNSİAD) heyeti, Diyarbakır'da evlat nöbeti tutan analarımıza destek olmak adına Diyarbakır’a ziyarette bulundular.

  Önder Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Diyarbakır'da HDP önündeki acılı anneleri ziyaret edip, desteklerini sundular. Evlatlarına kavuşmayı bekleyen aileler ile bir araya gelen ÖNSİAD heyeti adına Genel Başkan Dr. Hasan Gökçeoğlu, annelerin yanında olduklarını, ülkeyi bölmek isteyenlere karşı en güzel cevabı annelerin verdiğini ve bu mesajın siyonistlerin emellerinin önüne bir set olduğunu beyan etti. İslam dininin kardeşlik dini olduğu, insan hayatının kutsal olduğunu dile getiren Gökçeoğlu, “Devletimizin çok güçlü bir devlet. Bu sorun mutlak çözüme kavuşacaktır. Ancak bazı siyasilerin terörü bitirme konusunda üzerine düşeni yapmadığı, hatta teröre çanak tuttukları da bir gerçektir. Bütün bunlara rağmen devlet ve milletimiz annelerimizin yanında olduğunu net olarak göstermiştir. Biz de annelerimizle dayanışma göstermek adına destek olmak adına yanlarına geldik” dedi.

  HDP önünde eylem yapan annelerde ÖNSİAD heyetini görmekten ve yapılan ziyaretten çok mutlu olduklarını evlatlarına kavuşmak için gün saydıklarını söylediler.

  BAŞSAVCIYA ZİYARET

  Bu arada ÖNSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Gökçeoğlu, ÖNSİAD Kurucu Genel Başkanı ve Onursal Başkanı Rasim Erdoğmuş ile ÖNSİAD Diyarbakır İl Başkanı Abdulkadir Arslanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz’a da bir nezaket ziyaretinde bulundular.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen