• Basın İlan Kurumu Genel Müdürü değişti

  Basın İlan Kurumu Genel Müdürü değişti
  Basın İlan Kurumu Genel Müdürü değişti
  16.08.2019 Cuma

   

  DİYARBAKIR - Basın İlan Kurumu, MEB, MSB, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ve Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğüne ilişkin Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

  Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atamalar hakkında kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.

  BASIN İLAN KURUMU GENEL MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

  Atama Kararlarına göre, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca görevden alındı ve bu suretle boşalan Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğüne Rıdvan Duran atandı.

  Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyeliği görevini yürütmek üzere görevlendirilen Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cenksu Üçer ve Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, üniversitelerdeki asli görevlerine döndürülmek üzere görevlerinden alındı.

  5 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ATAMA

  Millî Eğitim Bakanlığı; Ağrı İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Mehmet Faruk Tekin, Çanakkale İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Ferhat Yılmaz, Erzurum İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Salih Kaygusuz, Giresun İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Ertuğrul Tosunoglu, Kırıkkale İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Yusuf Tüfekçi atandı.

  MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI ATAMALARI

  Milli Savunma Bakanlığında açık bulunan; Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına Ali Mazak, Bütçe ve Mali Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına Cengiz Dişli, Personel Genel Müdür Yardımcılığına Cengiz Karaman atandı.

  SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ATAMALARI

  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, Ebubekir Gizligider atandı.

  TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ATAMALARI

  Tarım ve Orman Bakanlığı Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürü Abdulkadir Karabulut görevden alınmış ve bu suretle boşalan Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Selami Ersen atandı.

  BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNE ATAMA

  Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğüne, Prof. Dr. Şirin Karadeniz Oran atandı. (HABER MERKEZİ)

   

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen