• Sahurda dostluk maçı

  Sahurda dostluk maçı
  Sahurda dostluk maçı
  13.06.2018 Çarşamba

  DİYARBAKIR - Diyarbakır Masterler ve DİSKİ Masterler sahur saatinde dostluk maçında karşılaştı, ardında da iki takımın oyuncuları birlikte sahur yaptı. Ortaya renkli görüntüler çıktı.

  SPOR FAALİYETLERİ GECE YAPILIYOR

  Diyarbakır’da Ramazan ayı nedeniyle gündüz yapılamayan sportif faaliyetler iftardan sonra ve gece yapılıyor. Diyarbakır Masterler ve DİSKİ Masterler sahur saatinde dostluk maçında karşılaştı, ardında da iki takımın oyuncuları birlikte sahur yaptı. Ortaya renkli görüntüler çıktı.

  Yorucu geçen günün ardında dostluk maçında karşı karşıya gelen iki takımın futbolcuları sahada nefes nefese geçen bir mücadele ortaya koydu. Maç adı gibi dostça başlayıp dostça bitti.

  MAÇTAN SONRA ORTAK SAHUR YEMEĞİ

  Sahur saatine denk gelen maçın ardında iki takımın futbolcuları beraber sahur yaparak anlamlı geceyi tamamladı. Diyarbakır Masterler Derneği Başkanı Veysi Akar, “Gündüz maç yapamıyoruz, Çünkü hem Ramazan ayı hem de hava sıcak. Biz de sahur saatinde maç yaptık, dostça ve centilmence geçti. Aramızda büyük bir kaynaşma sağlanıyor. Maçtan sonra beraber sahur yaptık. Bu güzel tablodan dolayı çok mutluyuz” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen