• MASTERLER FİNAL MAÇI

  MASTERLER FİNAL MAÇI
  MASTERLER FİNAL MAÇI
  06.08.2019 Salı

   Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR-  Eylül  2019 Tarihleri arasında Diyarbakır Masterler Federasyonu tarafından düzenlenecek 2019-2020 Masterler ligine Hazırlık maçları Mini Yaz Turnuva  Finali  Diyarbakır Masterler  ile Yeşil Yıldız Masterler arasında 8 Ağustos 2019 kapanış maçı ile son bulacak.

  2018-2019 Sezonun son  Mini Yaz Turnuvası final maçı ile son bulacak Mini Masterler yaz turnuvasına katılan 8 takımın karşılaşması  sonucunda , Diyarbakır masterler liginin kaliteli takımlarından Diyarbakır Masterler ve Yeşil Yıldız Masterler arasında final maçı ile son bulacak final karşılaşması 8 Ağustos 2019 Perşembe günü Akşam 20:30  Seyrantepe 1 no lu saha kapanış maçı ile son bulacak.

  BAŞKAN ECEVİT  FİNAL MAÇINA TÜM SPOR SEVERLERİ VE  DİYARBAKIR HALKINI DAVET ETTİ

  Sanayi Sitesi Spor Kulübü ve Diyarbakır Sanayi Masterler Başkanı Şirin TALVA Ecevit yaptığı açıklamada Elit Master Takımları arasından sıyrılarak Finale kalan ilimizin 2 Elit ve Güzide Master Takımlarından Diyarbakır Sanayi Master Ve Yeşil Yıldız Master Takımlarını tebrik ediyorum.  Mini Yaz Turnuvasının başından beri TÜM Müsabakalarda Seyir ve Mücadele zevki yüksek maçlar izledik. Gerçek Master Ruhunu ve mücadelesini sahaya yansıtarak Eylül ayındaki Lige hazırız mesajı veren, Müsabakalarda saygı ve sevgiyi ön planda tutan takımlarımıza teşekkür ediyorum. Kaliteli ve master ruhuyla başlayan Mini Yaz Turnuvamız Perşembe akşamı oynanacak final Maçı ile sona erecek ve Gerçek dostluk ve kaliteli futbol sahaya yansıyacağına adım gibi eminim. Çünkü turnuva başından beri maçları takip eden tüm Sporsever dostlarımıza,  final maçında her iki takımımıza başarılar diliyor, Kazananın Dostluk ve Kardeşliğin olacağı bir müsabaka olmasını temenni ediyorum. Final Maçına başta Diyarbakır'da aktif olarak bulunan Tüm Master takımı Başkanlarını, Yönetici ve Futbolcularını, Sporseverleri ve Taraftarları davet ediyorum” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen