Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yazar Merve Gülcemal ve Sanatçı Mustafa Demirci Diyarbakırlılarla buluştu

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel hazırladığı kültür-sanat takvimi kapsamında Yazar Merve Gülcemal ve Sanatçı Mustafa Demirci’yi Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan

Yazar Merve Gülcemal ve Sanatçı Mustafa Demirci Diyarbakırlılarla buluştu

 

 

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ‘2024 Ali Emiri Kültür-Sanat Sezonu’ Ramazan ayı etkinlikleriyle devam ediyor.

“Bereketin İzinde Diyarbakır’da Ramazan” mottosuyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Merve Gülcemal söyleşi, Mustafa Demirci ise konser etkinliği ile sahne aldı.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programlarda Merve Gülcemal donanımlı bir anne-baba olabilmek üzerine bir söyleşi gerçekleştirirken Mustafa Demirci ise sevilen ezgilerini seslendirdi.

Dinleyicilerden Meryem Umut, etkinlikleri keyifle takip ettiğini ifade etti.

Yazar Merve Gülcemal ve Sanatçı Mustafa Demirci Diyarbakırlılarla buluştu

Umut, şöyle konuştu:

“Merve Hanımı internetten takip ediyorum. Kitaplarından tanıyorum. Kendisi örnek aldığımız bir insan. Belediyemize teşekkür ediyoruz. Böyle insanların şehrimize gelmesini bekliyoruz.”

Programa arkadaşları ile beraber gelen Umut Yamaç ise “ Bu tarz programlara katılmayı çok seviyorum. Merve Hanım ve Mustafa Beyi de yakından takip ediyorum. Bu tarz etkinliklerin daha çok olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.