Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır Belediyesi Ücretsiz 2000 Adet Dağıtacak!

Diyarbakır’ın Ergani İlçe Belediyesi, taziye kültürünü yaşatmak ve kaybı olan vatandaşların yanında olmak adına taziye evlerine sedir ve sehpa desteğinde bulunuyor.

Diyarbakır’ın Ergani İlçe Belediyesi,

Diyarbakır Belediyesi Ücretsiz 2000 Adet Dağıtacak! Diyarbakır’ın Ergani İlçe Belediyesi, taziye evlerine sedir ve sehpa desteğinde bulunuyor.

 

BELEDİYE’DEN BÜYÜK DESTEK

 

Ergani İlçe Belediyesi, Taziye evlerine büyük desteklerde bulunmayı sürdürüyor.

 

 

 

Toplumumuzun önemli öğelerinden taziye kültürünü yaşatmak ve kaybı olan vatandaşların yanında olmak adına taziye evlerine sedir ve sehpa desteğinde bulunan belediye bu çalışmayla ilçe halkının takdirini kazanıyor.

 

1000 ADET SEDİR, 1000 ADET DE SEHPA VE MASA DAĞITICAK

 

Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Karaaslan’ın talimatlarıyla, merkez ve kırsal mahallelerinde bulunan taziye evlerine sedir, sehpa ve masa dağıtımını sürdürüyor. Belediye bu kapsamda toplamda; 1000 adet sedir, 1000 adet de sehpa ve masa dağıtımı yapacak.

 

 

Ergani İlçe Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, sedir-sehpa ve masa dağıtımlarının sürdüğü belirtilirken, toplamda 1000’er adet sedir, sehpa ve masa dağıtılacağı bildirildi. Belediye paylaşımında şu şekilde: