Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DEM PARTİ’den Diyarbakır’da ‘taşıma seçmen’ göndermesi ile final

DEM Parti Diyarbakır İl Örgütü yaklaşık 2 ayı aşkındır sürdürdüğü seçim çalışmalarını bugün yaptığı final programıyla sonlandırdı. Şehir merkezinde araç turuyla başlatılan program DEM Parti Diyarbakır İl Binası önünde büyükşehir adaylarının konuşmalarıyla son buldu.

DEM Parti Diyarbakır İl

DEM PARTİ’den Diyarbakır’da ‘taşıma seçmen’ göndermesi ile final

 

Ülke genelinde yurttaşlar yarın yerel yönetimleri seçmek için sandık başına gidecek. Uzun bir süredir propaganda çalışmalarını sürdüren siyasi partiler ise YSK’nin yasakları nedeniyle bugün saat 17:00’da çalışmalarını sonlandırmak zorunda.

DEM Parti en güçlü illerden biri olan Diyarbakır’da 2 ayı aşkın süredir başlattığı seçim çalışmalarını bugün gerçekleştirdiği araçlı şehir konvoyu ile finalini yaptı. DEN Parti’nin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayları ile merkez ilçe belediye eşbaşkan adaylarının katılımıyla yapılan programa yurttaşlardan yoğun ilgi gördü.

Gözeli’de başlayan konvoy, 20 kilometreyi aşkın şehir turu attıktan sonra DEM Parti’nin Diyarbakır İl Binası önüne geldi.

 

DEM Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkan Adayları Doğan Hatun ile Serra Bucak, DEM Parti İl Binası önünde konvoya katılan yurttaşlara seslendi.

Seçim çalışmaları kapsamın son konuşmalarını yapan eşbaşkan adayları, halkı sandıklara sahip çıkmaya çağırdı ve çalışmalarda emeği geçen tabanına teşekkür etti.

Yarın için ‘Zaferle çıkacağız’ diyen eşbaşkanlar, tabanına ‘güçlü bir katılım’ çağrısıyla iktidar tarafından atılan taşımalı seçmen hamlesinin boşa çıkarılması gerektiğine dikkat çekti.