Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Alper Kış Diyarbakırlılarla buluştu!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel hazırladığı kültür-sanat takvimi kapsamında Yazar Sıtkı Aslanhan ve Sanatçı Alper Kış’ı Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan

Alper Kış Diyarbakırlılarla buluştu! Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel hazırladığı kültür-sanat takvimi kapsamında Yazar Sıtkı Aslanhan ve Sanatçı Alper Kış’ı Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ‘2024 Ali Emiri Kültür-Sanat Sezonu’ Ramazan ayı etkinlikleriyle devam ediyor.

“Bereketin İzinde Diyarbakır’da Ramazan” mottosuyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Yazar Sıtkı Aslanhan söyleşi gerçekleştirirken Alper Kış ise sevilen ezgilerini seslendirdi.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda Aslanhan ‘Aile ve Çocuk Eğitimi’ üzerine önemli bilgiler verdi.

Günümüzde gençlerin yaşadığı sıkıntılar ve anne-babaların yaşadığı zorluklara değinen Aslanhan, “Evlatlarımız bize Allah’ın emaneti. Kim çocuklarınız ile sohbet ediyorsa çocuklarınızın sahibi onlardır. Sohbet ve sahip kelimesi aynı kökten geliyor” dedi.

Program plaket takdimi ile sona erdi.

Etkinlikleri keyifle takip ettiğini ifade eden dinleyicilerden Can Veysel Kürüm, şöyle konuştu:

 “Alper Kış’ın hayranıyım, ilahilerini seviyorum. 3 senedir ramazan etkinliklerini takip ediyorum. Bütün ilahi konserlerine geliyorum. İnşallah bundan sonra da Diyarbakır’da güzel etkinlikler devam eder.”