Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Amedspor’da başkan adayından son dakika açıklaması geldi!

Amedspor’un 4 Haziran tarihinde yapılacak kongresinde aday olduğunu deklere eden iş insanı Nedim Şimşek’ten son dakika açıklaması geldi.

Amedspor’un 4 Haziran tarihinde

Amedspor’da başkan adayından son dakika açıklaması geldi!

 

Bu sezon Trendyol 1. Ligde mücadele edecek olan Amedspor camiası, 4 Haziran tarihinde yapılacak kongreye kilitlendi. Kongrede aday olacağını deklere eden iş insanı Nedim Şimşek’ten önemli bir açıklama geldi.

ŞİMŞEK: HER TÜRLÜ KARARA SAYGI DUYACAĞIM

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Şimşek, “Değerli Amedspor taraftarları, Amedspor’umuzun alınan kongre kararından sonra başkanlık adaylığımı Yüksek İstişare Kuruluna açıklamış ve çıkacak olan her türlü karara saygı duyacağımı ifade etmiştim. Yüksek İstişare Kurulunun kararıyla kulüp başkanlığına seçilen Aziz Elaldı ağabeyime ve oluşacak Yönetim Kuruluna şimdiden başarılar diliyor, kulübümüzün her zaman destekçisi olacağımı belirtiyorum” ifadelerini kullandı.

AZİZ ELALDI KARARINI DEĞİŞTİRDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Mevcut Başkan Aziz Elaldı’nın adaylıktan çekilmesiyle iş insanı Nedim Şimşek ile Ali Rıza Yıldırım aday olduklarını açıklamıştı. Ancak bugün Amedspor Yüksek İstişare Kurulu önemli bir karara imza attı. İstişare Kurulu mevcut başkanın kongrede aday olacağını duyurmuştu.