Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili başhekimden açıklama

Evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Başkehim Necdet Sağlam, iletişim kurabildiğini söyledi.

Evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan

Kadir İnanır‘ın sağlık durumuyla ilgili başhekimden açıklama! Evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Başkehim Necdet Sağlam, iletişim kurabildiğini söyledi.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Necdet Sağlam, ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Sağlam, şu bilgileri paylaştı:

“Ciddi bir travma geçirdi. Beyin ve akciğer ameliyatı var. 3 ay önce akciğer enfeksiyonu geçirmiş. Kronik bir sigara içicisi. Fizik tedavi yapılıyor. Daha iyiye gidiyor. Radyolojik görüntüler de destekliyor. Sağ tarafı felçti, şu an sağ tarafı iyi. Akciğerle ilgili sıkıntıları var.

Antibiyotik tedavisine başlandı. Ciddi bir durum değil ama tedbir amaçlı.

 

Daha erken uyanmasını bekliyorduk ancak arada bazı tansiyon yükselmeleri oluyordu. O yüzden biraz yavaş gittik. Şu anda entübe değil. İletişim kurabiliyor. Fizik tedavisi sürecek. Hala yoğun bakımda. Yavaş yavaş ilerlememiz gerekiyor.

 

Konuşma sürecini daha sonra bekliyoruz.”