Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Amedspor kafilesi Kastamonu’da

Sezonun en kritik maçına çıkacak olan Amedspor heyeti olağanüstü güvenlik önlemleri altında Kastamonu’ya indi. Amedspor heyetinin geçtiği caddede 50 metre bir polis görev aldı.

Sezonun en kritik maçına

Amedspor kafilesi Kastamonu’da

 

TFF 2.lig kırmızı grupta şampiyonluk mücadelesi veren Amedspor özel uçak ile saat 11’de Kastamonu‘ya havalandı. Pilot Amedspor’u birinci ligde görmek istediği anonsu yapınca uzun süre alkışlandı.

Amedspor futbolcuları uçağa giderken apron görevlisi alkış çalarak, “Maçı almadan gelmeyin. 1-0 olsun bizim olsun” diyerek futbolcuları uğurladı. Amedspor futbolcusu Berk İsmail Ünsal, ” Kazanmak için gidiyoruz. İyi oynayan kazansın” dedi.

100 kişilik Amedspor kafilesinde Başkan Aziz Elaldı, Futbolcular Teknik heyet, CHP Diyarbakır milletvekili Sezgin Tanrıkulu, TSO Başkanı Mehmet Kaya, OSB Başkanı Mustafa Fidan, Tekstil OSB Başkanı Sezai Ayas, Baro Başkanı Nahit Eren, Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Şehmus Ayhan, Tabİp Odası Başkanı Elif Turan, ASKF Başkanı Remzi Dayan ve iş insanları yer aldı.

Amedspor kafilesi Kastamonu’da

‘AMEDSPOR’U SÜPER LİG’DE GÖRMEK İSTİYORUZ’

Amedspor kafilesini taşıyan uçağın kaptanı Amedspor kafilesine seslenerek bir anons yapacağını ifade ederek, ‘’Amedspor’a şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum. Ancak, Amedspor’u da süper ligde görmek istiyoruz’’ dedi. Pilotun bu temennesi kafile tarafından uzun süre alkışlandı.

 

‘YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ’

Daha sonra Kastamonu’ya inen Amedspor kafilesi otele yerleşti.

Amedspor kafilesini taşıyan otobüsler geniş güvenlik önlemleri altıda otele geldi. Yol boyunca polisler 50 metrede bir görev yaptı. Otel çevresinde ise polis dronlu tedbir aldı.