Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ensarioğlu ile Beştaş arasındaki tartışmaya o da dahil oldu!

İYİ Partiden istifası sonrası Mecliste bağımsız olarak varlığını sürdüren İstanbul Milletvekili Salim Ensarioğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili olan yeğen Galip Ensarioğlu ile DEM Partililerin atışmasına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dahil oldu.

İYİ Partiden istifası sonrası

Ensarioğlu ile Beştaş arasındaki tartışmaya o da dahil oldu! İYİ Partiden istifası sonrası Mecliste bağımsız olarak varlığını sürdüren İstanbul Milletvekili Salim Ensarioğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili olan yeğen Galip Ensarioğlu ile DEM Partililerin atışmasına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dahil oldu.

Siyasiler arasındaki tartışmalarda düzey uyarısı yapan amca Ensarioğlu, yeğeni Galip Ensarioğlu’na sahip çıkarken, DEM Partililere ise uyarıda bulundu.

‘Hedef gösterme niyeti taşıyan herhangi bir söylemi kabul etmiyoruz’

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Salim Ensarioğlu, şu ifadeleri kullandı: “Son günlerde medya üzerinden, farklı bir siyasi partide siyaset yapan yeğenim Ak Parti Milletvekili Galip Ensarioğlu ile Dem Parti Milletvekili ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Meral Danış Beştaş arasında makul çizgiden giderek uzaklaşan bir tartışma süregelmektedir.

Meclisî tarihimizin başından itibaren bölgemiz insanlarının hassasiyetlerini ön planda tutarak siyaset yapan Ensarioğlu ailesini imâ dahi eden hakaretvari veyahut hedef gösterme niyeti taşıyan herhangi bir söylemi asla kabul etmiyoruz.

‘Hakaretvari anlam içerebilecek her tür söyleme misliyle cevap verilecek’

Söz konusu iki milletvekili arasında vuku bulan her tür tartışma veya karşılıklı eleştiri azami düzeyde siyasi ahlak ve nezaket barındırmalıdır. Tartışmaya dahil olan veya olmayı düşünen söz konusu partinin milletvekillerini ve Belediye Başkan adaylarını ikaz ediyorum, ailemizi hedef alan yahut hakaretvari anlam içerebilecek her tür söyleme misliyle ve en sert biçimde cevap verilecektir.”