Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sur Bağıvar’da kadın buluşması gerçekleşti

Sur Belediyesi Eş Başkanı Fatma Gulan Önkol ve Meclis üyeleri Bağıvar’da kadınlar ile buluştu.

Sur Belediyesi Eş Başkanı

Sur Bağıvar’da kadın buluşması gerçekleşti

Sur Belediyesi Eş Başkanı  Eşbaşkan Önkol kadınların isteklerine kulak verip bu isteklerin hep beraber aşılması için çalışacaklarını belirtti.

‘SİZLERİ DİNLEMEK İSTİYORUZ’

Eş Başkan Fatma Gulan Önkol ve meclis üyeleri Sur’a bağlı Bağıvar’da kadınlar ile buluştu. Buluşmaya çok sayıda kadın katıldı. Öncelikle olarak kısa bir konuşma yapan Önkol şunlara değindi; “Bizler öncelikli olarak bugün siz kadınlar için bir araya geldik. Sizleri dinlemek istiyoruz. Var olan problemleri yine sizler ile ortak çözmek istiyoruz.“

Daha sonra tek tek konuşan kadınlar hem kendileri için hem de yaşadıkları mahalle için isteklerini dile getirdiler. Mahallede yaşayan kadınlar daha çok temizlik, istihdam, kadın toplanma alanı ve çocukları için oyun alanlar gibi isteklerde bulundular.

Sur Bağıvar’da kadın buluşması gerçekleşti

Fatma Gulan Önkol kadınları dinledikten sonra ,kısa bir konuşma yaptı. Önkol konuşmasında “Bugün bu buluşmaya katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bizler kadınların her alanda yaşama dahil olması ile daha güçlü oluyoruz. İsteklerinizin tümünü not aldık ve bunların çözümü konusunda hızlı bir şekilde ,mevcut koşullar doğrultusunda adımlar atacağız  “diye belirtti.

Buluşmanın sonunda kadınlar memnuniyetlerini dile getirip Eş Başkan Önkol’u zılgıtlar ile uğurladı.