Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi  Eş Başkanları tebrikleri kabul etmeye devam ediyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, Uluslararası Etnik, Azınlıklar ve Halklar Merkezi Başkanı David Minoves, 9. Amed Tiyatro Festivali için kentte bulunan tiyatro grupları ve Süleymaniye Kültür Sanat Merkezi Başkanı Dr. Muhsin Edib’in tebrik ziyaretlerini kabul etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi  Eş Başkanları tebrikleri kabul etmeye devam ediyor

 

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, Uluslararası Etnik, Azınlıklar ve Halklar Merkezi Başkanı ve Kalkınma ve İşbirliği için Katalan Fonu Direktörü David Minoves, Uluslararası Etnik, Azınlıklar ve Halklar Merkezi Direktörü Jordi Garrell, 9. Amed Tiyatro Festivali için kentte bulunan tiyatro grupları ve Süleymaniye Kültür ve Sanat Merkezi Başkanı Dr. Muhsin Edib’i ağırladı. Büyükşehir Belediyesi hizmet binasındaki ziyaretlerde konuklar, Eş Başkanları tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi  Eş Başkanları tebrikleri kabul etmeye devam ediyor

HATUN: TİYATRO FESTİVALİ HALK İÇİN ÖNEMLİ

Tiyatro gruplarının ziyareti sırasında konuşan Eş Başkan Hatun, uzun bir süreden sonra 2019’da yeniden tiyatro festivalinin düzenlenmeye başladığını belirterek, tiyatro festivalinin halk için önemli olduğunu söyledi.

 

BUCAK: KÜLTÜR SANAT MİRASINI GELİŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Eş Başkan Bucak ise Amed’in dil, kültür ve sanat konusunda büyük bir kent ve bu konuda önemli bir deneyime sahip olduğunu kaydederek, bu önemli mirasa sahip çıkmak, büyütmek, geliştirmek, genç yeni tiyatrocuları bu bünyeye katmanın önümüzdeki dönemin şiarı olacağını ifade etti.

Süleymaniye Kültür ve Sanat Merkezi Başkanı Dr. Muhsin Edib de, tiyatro festivaline katıldığı için memnuniyetini dile getirdi.

Eş Başkanlar Bucak ve Hatun, konuklarına ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.