Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’li Tanrıkulu’ndan Diyarbakır Büyükşehir’e tebrik ziyareti

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP İl Örgütüyle birlikte Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’u makamında ziyaret etti, bayrak iddialarına tepki gösterdi.

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin

CHP’li Tanrıkulu’ndan Diyarbakır Büyükşehir’e tebrik ziyareti. Tanrıkulu, CHP İl Örgütüyle birlikte Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanlarını ziyaret etti.

 

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, 31 Mart yerel seçimlerinden Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi’den (DEM Parti) Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilen Ayşe Serra Bucak Küçük ile Eşbaşkan Doğan Hatun’a kutlama ziyaretinde bulundu.

 

Tanrıkulu, ziyareti ve belediye binasının önünde çekindiği fotoğrafları X hesabı üzerinden paylaşarak bayrak iddialarına tepki gösterdi.

 

“Ortak Değerleri Hukuk Dışı Operasyonların Zemini Olarak Kullanmak İsteyenlerin Farkındayız”

 

Tanrıkulu şunları söyledi: “Önceki Eş Başkanları hapiste olan ve zorunlu olarak memleketlerinden uzaklaştırılan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, seçilmiş yeni Eş Başkanlarını İl Örgütümüzle beraber ziyaret edip tebriklerimizi sunduk. Günlerdir bayrak üzerinden yürütülen, yalanlarla ve manipülasyonlarla dolu provokasyonun amacı çok açık. Bayrak hepimizin ortak değeri ve ortak değerimizi hukuk dışı operasyonlarının zemini olarak kullanmak isteyenlerin de farkındayız. Provokasyonlar ve manipülasyonlar bu ülkenin seçilmiş Belediye Başkanlarına karşı sopa olarak kullanılmamalı. Ayıptır, ayıp.”