Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ender Tekin ve Grup Dergah’tan  Diyarbakırlılara unutulmaz bir konser

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel hazırladığı kültür-sanat takvimi kapsamında Ender Tekin ve Grup Dergah’ı Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan

Ender Tekin ve Grup Dergah’tan  Diyarbakırlılara unutulmaz bir konser

 

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ‘2024 Ali Emiri Kültür-Sanat Sezonu’ Ramazan ayı etkinlikleriyle devam ediyor.

“Bereketin İzinde Diyarbakır’da Ramazan” mottosuyla düzenlenen etkinlikler kapsamında ilahi-ezgi konserleri devam ediyor.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda Ender Tekin ve Grup Dergah sevilen ezgilerini seslendirdi.

Ender Tekin ve Grup Dergah’tan  Diyarbakırlılara unutulmaz bir konser

Dinleyicilerden Ebra Yüksel, etkinlikleri keyifle takip ettiğini ifade etti.

Yüksel, şöyle konuştu:

“Ramazan ayında böyle programların olması beni çok memnun ediyor. Ben buraya arkadaşlarım, ablam ve annemle geldim. Ramazan ayını dolu dolu geçiriyoruz. Bu yüzden belediyemize çok teşekkür ediyorum.

Programa arkadaşları ile beraber gelen Nurcan Aktemir ise “Belediyemizin yaptığı çalışmalardan dolayı çok mutluluk duyuyoruz. Özellikle Ender Tekin’in ezgi ve ilahilerini dinlemekten keyif alıyoruz. Böyle çalışmaların sürekli olmasını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Program Diyarbakır Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve DBB Kültür Şube Müdürü Ahmet Akrep’in sanatçılara plaket takdimi ile sona erdi.