Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TÜSİAD’tan Yerel Seçim Mesajı: Daha Adil Türkiye İçin…

TÜSİAD yaptığı açıklamada, “Yerel seçimlerin ardından daha gelişmiş ve adil Türkiye hedefine ulaşmak üzere elbirliğiyle çalışmalıyız” ifadelerini kullandı.

TÜSİAD yaptığı açıklamada, "Yerel

TÜSİAD’tan Yerel Seçim Mesajı: Daha Adil Türkiye İçin… TÜSİAD, 31 Mart Yerel Seçimleri sonuçlarının ardından açıklama yaptı.

 

TÜSİAD 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında yaptığı açıklamada, “Yerel seçimlerin ardından ekonomimizi, demokrasimizi ve hukuk sistemimizi güçlendirecek yapısal reformlara hızla odaklanarak daha gelişmiş, saygın, adil ve çevreci Türkiye hedefine ulaşmak üzere elbirliğiyle çalışmalıyız” dedi.

 

GELİŞMİŞ, SAYGIN, ADİL VE ÇEVRECİ

 

TÜSİAD, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlarının ardından açıklama yaptı. Görevlerine başlayacak belediye başkanlarının ve yerel yöneticilerin tebrik edildiği açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

 

“Yerel yönetimlere kentlerde tüm vatandaşlarımız için yaşam kalitesinin iyileştirilmesi, iyi yönetişim ve etkin hizmet sunumuna yönelik çalışmalarında başarılar diliyoruz. Başta afet yönetimi olmak üzere tüm konularda merkezi yönetim ile yerel yönetimler arasında işbirliğinin güçlendiği bir dönem olmasını temenni ediyoruz.

 

Yerel seçimlerin ardından ekonomimizi, demokrasimizi ve hukuk sistemimizi güçlendirecek yapısal reformlara hızla odaklanarak daha gelişmiş, saygın, adil ve çevreci Türkiye hedefine ulaşmak üzere elbirliğiyle çalışmalıyız”