Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hayallerinizdeki Araca Kolayca Ulaşın: 2-A Grup Otomotiv’de 12 Ay Taksit ve Uygun Faiz Fırsatı!

Aracınızı yenilemek veya hayalini kurduğunuz araca sahip olmak mı istiyorsunuz? 2-A Grup Otomotiv, size bu konuda eşsiz bir avantaj sunuyor! 12 aya varan taksit ve uygun faiz oranlarıyla 2-A Grup Otomotiv, araç sahibi olmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Aracınızı yenilemek veya hayalini

Hayallerinizdeki Araca Kolayca Ulaşın: 2-A Grup Otomotiv’de 12 Ay Taksit ve Uygun Faiz Fırsatı! Aracınızı yenilemek veya hayalini kurduğunuz araca sahip olmak mı istiyorsunuz? 2-A Grup Otomotiv, size bu konuda eşsiz bir avantaj sunuyor! 12 aya varan taksit ve uygun faiz oranlarıyla 2-A Grup Otomotiv, araç sahibi olmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

2-A Grup Otomotiv, aracını yenilemek ya da hayalini kurduğu aracı almak isteyen tüketiciler için oldukça önemli bir avantaj sunuyor.

12 aya varan taksit fırsatı

2-A Grup Otomotiv’den aldığınız araç, lojistik ve ekspertiz ödemeleriniz için kredi kartı ile ödeme yöntemini seçebilirsiniz. 12 aya varan taksit ve uygun faiz oranlarıyla tüketici lehine bir kampanya başlatan 2-A Grup Otomotiv, araç sahibi olmak isteyenlere rahatlatıcı bir seçenek sunuyor.

Ayrıca birden fazla ödeme yöntemini de aynı anda kullanabilir, araç ücretinin bir kısmını nakit bir kısmını ise kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Tüm banka kartları için geçerli olan taksit ve uygun faiz oranı imkanıyla almak istediğiniz araca sahip olmanın tam zamanı!

Uzman satış danışmanları ile görüşmek için 0850 309 11 99 hattını arayabilir ya da firmanın Mehmed Uzun Caddesinde bulunan showroomunu ziyaret edebilirsiniz.

2010 yılından itibaren otomotiv alanında faaliyet gösteren 2-A Grup Otomotiv, ikinci el araç alım satım, oto kiralama, ekspertiz değerleme ve sigorta alanında hizmet veriyor.