Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Enflasyona Meydan Okuyan Lokanta Yoğun İlgi Görüyor

Esnaf lokantası herkes yemek yiyebilsin diye ‘3 tabak yemek 75 lira’ kampanyası başlattı. Enflasyona meydan okuyan lokanta vatandaşlar tarafından ilgi görüyor. Bu kampanyadan gün içerisinde binlerce kişi faydalanıyor.

Esnaf lokantası herkes yemek

Enflasyona Meydan Okuyan Lokanta Yoğun İlgi Görüyor. Esnaf lokantası, ‘3 tabak yemek 75 lira’ kampanyası başlattı.

 

ÖĞRENCİ VE İŞÇİLER YOĞUN İLGİ

 

Üsküdar’da 7 yıldır hizmet veren bir esnaf lokantası herkesin yemek yiyebilmesi için ‘3 tabak yemek 75 lira’ kampanyası başlattı. Herkes tarafından ilgi gören bu kampanyadan gün içerisinde binlerce kişi faydalanıyor. Öğle saatlerinde yoğun ilgi gören restoran, öğrencilerden işçilere kadar geniş bir kesimi ağırlıyor. Temiz ve özenle hazırlanan yemekler, deneyimli çalışanlar tarafından gün içerisinde binlerce müşteriye satışı yapılıyor.

 

“5 LİRADAN BAŞLADIK, ŞU ANDA 75 LİRA”

 

Lokantada çalışan işçilerden Arif Savaş, “Patronumuzla beraber 5 liradan başladık. Şu anda 75 lira. Bu fikir şöyle geldi. Biz aile şirketi olduğumuz için insanları düşünerek fiyatları normal tutmaya başladık. Alışverişimizi de toptan almaya başladık. O yüzden fiyatlarımız uygun oluyor’ dedi.

 

“ÜSKÜDAR’DA BİZDEN DAHA UYGUN BİR LOKANTA YOK”

 

İşletmenin sahibi Servet Doğan, “Sadece çorba pilav değil diğer yemeklerimiz de uygun. Bizi bu fiyatlar kurtarıyor. Aile şirketiyiz ama 7-8 tane elemanımız da var. Tabii müşteriler şaşırıyorlar. Üsküdar’da bizden daha uygun veren bir lokanta yok. Bol çeşit yapıyoruz, müşterilerimizi doyuruyoruz” diye konuştu.

“SUDAN UCUZ”

Müşteri Ahmet İkli ise, “75 lira sudan ucuz. Dışarıdan sadece çorba alabiliyoruz. Burası uygun. Temiz lokanta. Gerçekten ciddi söylüyorum dışarıda tek bir tabağa verdiğim çorbaya burada üç çeşit yemek yedim. Bir tabak nerede, üç tabak nerede? Herkese tavsiyem olsun, güvenilir ve ucuz lokanta atıyorlarsa buraya gelsinler” dedi.