Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

JINNEWS: Nisan’da 30 kadın öldürüldü

JINNEWS’in derlediği şiddet çetelesine göre Nisan ayında en az 30 kadın ve 2 çocuk öldürüldü, 15 kadın ve 1 çocuk ise şüpheli şekilde yaşamını yitirdi.

JINNEWS’in derlediği şiddet çetelesine

JINNEWS: Nisan’da 30 kadın öldürüldü! JINNEWS’in derlediği şiddet çetelesine göre Nisan ayında en az 30 kadın ve 2 çocuk öldürüldü, 15 kadın ve 1 çocuk ise şüpheli şekilde yaşamını yitirdi.

 

JINEWS’in her derlediği şiddet çetelesinin Nisan ayı raporu açıklandı. Rapora göre; Nisan ayında 30 kadın ve 2 çocuk öldürüldü, 15 kadın ve 1 çocuk şüpheli şekilde yaşamını yitirdi.

Diyarbakır’da bir kadın öldürüldü

Basına yansıyan olaylara göre; Diyarbakır’da 1, Mersin’de 2, Edirne’de 1, Balıkesir’de 1, Antalya’da 2, Tekirdağ’da 1, İstanbul’da 4, Kahramanmaraş’ta 2, Ankara’da 2, Bolu’da 1, Manisa’da 2, Kayseri’de 1, Adıyaman’da 2, Samsun’da 2, Muğla’da 1, Karabük’te 1, Ağrı’da 1, Kırıkkale’de 1, Aydın’da 1, Çankırı’da da 1 kadın öldürüldü.

Çeteleye göre, 11 kadın evli olduğu, 1 kadın boşandığı, 7 kadın boşanma aşamasında olduğu erkek tarafından, 1 kadın oğlu, 1 kadın ağabeyi, 3 kadın birlikte yaşadığı, 1 kadın yeğeni, 2 kadın tanıdığı, 2 kadın arkadaşı, 1 kadın da amcası tarafından öldürüldü.