Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HÜDA PAR’ın Diyarbakır Adayı Dinç’tan Çınar Ziyareti!

HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faruk Dinç ve Çınar Belediye Başkan Adayı Vedat Turgut, Diyarbakır’ın Çınar ilçesine bağlı Karamusa Mahallesi’nde esnafı ziyaret edip iftarda mahalleli ile bir araya geldiler.

HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir

HÜDA PAR’ın Diyarbakır Adayı Dinç’tan Cınar ziyareti! HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faruk Dinç ve Çınar Belediye Başkan Adayı Vedat Turgut, Diyarbakır’ın Çınar ilçesine bağlı Karamusa Mahallesi’nde esnafı ziyaret edip iftarda mahalleli ile bir araya geldiler.

HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faruk Dinç ve Çınar Belediye Başkan Adayı Vedat Turgut, Diyarbakır’ın Çınar ilçesine bağlı Karamusa Mahallesi’nde esnafı ziyareti gerçekleştirerek 31 Martta gerçekleştirilecek yerel seçimler için destek talebinde bulundular ve mahallede gerçekleştirecekleri iftara vatandaşları davet ettiler.

HÜDA PAR’lı adaylar esnaf ziyaretinin ardından çok sayıda mahallelinin katıldığı iftar programına geçtiler.

Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan HÜDA PAR’lı adaylar iftara katılan herkesi tek tek selamlayarak ramazanlarını tebrik ettiler.

Okunan Kur’an-ı Kerim ve mevlid-i şerifin ardından vatandaşlara hitap eden HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faruk Dinç, gerçekleştirdiği konuşmada HÜDA PAR’a verilecek oyların aslında pozitif anlamda neslin geleceğine verileceğini belirtti.

“Belediyelerin bütçesine bağlanmış yolsuzluk, rüşvet ve israf hortumu gençlerimizi elimizden çalıyor”

“Bu seçimlerde elimizi vicdanımıza koyup doğru dürüst ilkeli hakkaniyetli ve sizin haklarınızı gözeten kardeşlerimizi seçelim diyoruz.” cümleleriyle konuşmasına başlayan Dinç, şunları kaydetti:

“Kıymetli kardeşlerim. Siz o perdenin arkasında oyunuzu HÜDA PAR’a verdiğiniz zaman sadece bir partiye oy vermiş olmayacaksınız. Siz o oyunuzla çocuklarınızın ve torunlarınızın geleceğine oy vermiş olursunuz.

Ve sizler şu an bu memleketin, bu gençliğin, bu neslin geleceğine oy vermiş olursunuz. Mevcut gidişattan hepimiz şikâyetçiyiz. Şu an belediyenin bütçesine 3 hortum bağlı. Birincisi yolsuzluk, ikincisi rüşvet, üçüncüsü ise israf hortumu…

Bu yolsuzluk, rüşvet ve israf hortumu gençlerimizi elimizden çalıyor. Eğer bugün bir genç işsizlikten dolayı uyuşturucuya bulaşıyor veya intihar ediyorsa bundan hepimiz mesulüz.

Bugün yoldan geçerken kundaktaki bir bebeğin açlıktan, soğuktan öldüğünü görüyor ve müdahale etmiyorsak biz o bebeğin ölümünden sorumluyuz. Aynı şekilde mevcut gidişatta yaşanan sıkıntılarından eğer bir gencimiz uyuşturucuya bulaşıyor veya intihar ediyorsa bundan hepimiz mesulüz.

Bahsettiğim yolsuzluk, israf ve rüşvet hortumu kesilirse emin olun Çınar Belediyesi tüm gençlerimize yetecektir.”

Dinç konuşmasının devamında HÜDA PAR’lı adayların mesuliyet bilinciyle hareket ettiğini belirterek halkın HÜDA PAR’a oy vermesini istedi.

İftar programı yemek ve duaların ardından son buldu.