Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HÜDA PAR adaylarının teşekkür ziyaretleri sürüyor

31 Mart yerel seçimlerinde Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde HÜDA PAR’dan Belediye Başkan Adayı olan Vedat Turgut, teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

31 Mart yerel seçimlerinde

HÜDA PAR adaylarının teşekkür ziyaretleri sürüyor

 

Seçim odaklı çalışmadıklarını her fırsatta dile getiren HÜDA PAR kadroları, seçim sonrası yaptıkları çalışma ve ziyaretlerle bunu somutlaştırıyor.

HÜDA PAR‘ın diğer bölgelerdeki belediye başkan adayları gibi Çınar Belediye Başkan Adayı Vedat Turgut da seçim sonrası yaptığı ziyaretlerle vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Seçim sonrası halk ziyaretlerine başlayan Turgut, Çınar ilçesindeki ziyaretlerini haftanın ilk günlerinde devam ettirdi.

 

Turgut, HÜDA PAR Çınar İlçe Başkanı Abdurrahman Tekdal ve beraberlerindeki partililer, Çınar ilçesinin Karacadağ bölgesindeki; Bulutçeker (Qubik), Karacbelik (Kerejberg), Harabe (Xerabe), Çatmadal (Delavgür), Biramehmetağa (Birê), Gümüştaş (Qerrêcınnê) ve Karasungur (Geliyebukan) mahallelerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde vatandaşlara destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür eden Turgut, seçilmemiş olsa da vatandaşların sorun ve sıkıntılarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını ve hizmet etmek için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Sadece eçim zamanlarında halkı ziyaret etmediklerini bir kez daha ifade eden Turgut, bu kapsamda ziyaretlerinin devam edeceği mesajını da verdi.

Ziyaretlerde konuşan Turgut, “Bize oy vermiş olsun-olmasın fark etmez herkesi ziyaret etmeye, onları dinlemeye ve davamızı anlatmaya devam edeceğiz. Seçim sürecinde elimizden gelen çalışmayı ortaya koyduk. Ama nasip olmadı. Olsun biz seferden sorumluyuz, zafer Allah’ın elindedir. Kısmet değilmiş. Ama halkımızın teveccühü gösterdi ki bir sonraki dönem omuzumuza büyük bir yük yüklenmiş olacak. Bu insanları yönetme sorumluluğu omuzlarımıza yüklenecek. Biz yine halkımızın yanında durmaya, onların sorun ve sıkıntılarını çözmek için gerekli girişimlerde bulunmaya devam edeceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.