Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hani’de Kırsal Mahallelere Parke Taşı Seferberliği!

Hani Belediye Başkanı Besile Narin ve ekibi, kırsal mahallelerde bizzat işçilik yaparak parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Hedef, 50 bin metrekarelik kırsal mahalle ve 22 bin metrekarelik bağlantı yolları olmak üzere toplamda 72 bin metrekarelik alana parke taşı döşemek.

Hani Belediye Başkanı Besile

Hani’de Kırsal Mahallelere Parke Taşı Seferberliği! Hani Belediye Başkanı Besile Narin ve ekibi, kırsal mahallelerde bizzat işçilik yaparak parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Hedef, 50 bin metrekarelik kırsal mahalle ve 22 bin metrekarelik bağlantı yolları olmak üzere toplamda 72 bin metrekarelik alana parke taşı döşemek.

 

 

Diyarbakır‘ın Hani Belediyesi, ilçenin kırsal mahalleleri ve bağlantı yollarına 72 bin metrekare parke taşı döşemek için çalışmalara başladı.

Hani Belediye Başkanları Besile Narin ve Hamdullah Demir, Kırım Mahallesi Hacı İbrahim Küme Evlerinde parke taşı döşeme çalışmalarına katılarak, bizzat işçilik yaptı.

Belediye meclis üyeleri ve çalışanları ile birlikte parke taşlarını döşeyen Belediye Başkanı Besile Narin, 50 bin metrekaresi kırsal mahalleler, 22 bin metrekaresi de kırsal mahallelerin bağlantı yolları olmak üzere toplamda 72 bin metrekarelik alana parke taşı örüleceğini söyledi.

‘İlçemizin kalkınması ne gerekiyorsa  yapacağız’

İlçede hizmet seferberliği başlattıklarını ifade eden Narin, “İlçemizde 5 yıllık yerel hizmet görevi bizlere devredildi. Meclis üyelerimiz ve muhtarlarımız ile birlikte kolları sıvadık. İlçemizin kalkınması ve eksikliklerinin giderilmesi adına ne gerekiyorsa yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Hiçbir kırsal mahallemiz parkesiz kalmayacak. Yarım kalan projeleri tamamlamak ve yeni projeleri ilçemizi hak ettiği yere getirmek için sahada olacağız” dedi.