Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakırlıları sevindiren haber! Fiyatlar değişmeyecek

Diyarbakırlıları sevindiren nisan ayında elektrik ve doğal gaz fiyatlarında bir değişiklik olmayacağı haberini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar verdi.

Diyarbakırlıları sevindiren nisan ayında

Diyarbakırlıları sevindiren haber! Fiyatlar değişmeyecek! Diyarbakırlıları sevindiren nisan ayında elektrik ve doğal gaz fiyatlarında bir değişiklik olmayacağı haberini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar verdi.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Sakarya gaz sahasının daha kuzeybatısında bir sahada yeni bir kuyu kazıldığını belirterek “Nisan ayında elektrik ve doğal gaz fiyatlarında herhangi bir değişiklik olmayacak” dedi.

‘Yeni bir kuyu kazmaya başlıyoruz’

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, yeni bir doğal gaz kuyusu kazıldığını belirterek, “Dün akşam itibarıyla Sakarya gaz sahasının daha kuzeybatısında bir sahada “Göktepe” adını verdiğimiz bir sahada yeni bir kuyu kazmaya başlıyoruz. İnşallah bu kuyumuzdan önümüzdeki birkaç hafta içerisinde yeni bir keşif ve bu bulduğumuz rezerve ilave bir rezerv buluruz. Bütün çalışmamız, bütün gayretimiz bu yönde olacak.” dedi.

Bakan Bayraktar, nisan ayında elektrik ve doğal gaz fiyatlarında değişiklik olmayacağını kaydetti.

Bakanı Alparslan Bayraktar’ın elektrik ve doğal gaz fiyatlarında bir değişiklik yapılmayacağı açıklaması Diyarbakırlıları sevindirdi.