Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır’ın öne çıkan firması: 2-A Grup Otomotiv

2010 yılından itibaren otomotiv alanında faaliyet gösteren 2-A Grup Otomotiv, ikinci el araç alım satım, oto kiralama, ekspertiz değerleme ve sigorta alanında hizmet veriyor.

2010 yılından itibaren otomotiv

Diyarbakır’ın öne çıkan firması: 2-A Grup Otomotiv! 2010 yılından itibaren otomotiv alanında faaliyet gösteren sektöründe Diyarbakır’ın öne çıkan firması 2-A Grup Otomotiv, ikinci el araç alım satım, oto kiralama, ekspertiz değerleme ve sigorta alanında hizmet veriyor.

Grup şirketleri adına açıklama yapan Zuhat Aydın, “Global markalarla iş birliği kültürümüz ve güçlü kurumsal yönetim anlayışımız ile faaliyette bulunduğumuz her alanda yüzümüz ileriye dönük” ifadesinde bulundu. Aydın, “yatırımlarımız İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Denizli, Konya, Mardin, Edirne, Van olmak üzere ülkede geniş bir alana hitap ediyor. Hayatlarına dokunduğumuz tüketicilerde değer yaratmak, hedeflerine ulaşmalarına aracılık etmek, bölge ve ülke ekonomisini ilerleten kaldıraç olabilmek temel ilkelerimizi oluşturuyor” dedi.

ikinciyeni.com

2022 yılı mayıs ayında ülkemizin en köklü şirketlerinden Anadolu Grubun ikinci el araç alım satım markası olan ikinciyeni.com’un Diyarbakır bayiliğini açan firma, tüketici lehine geliştirdiği yenilikçi ve pratik uygulamalarla öne çıkıyor.

Yine Anadolu Grup markaları olan Garenta ile araç kiralamada; Carwizz ile ekspertiz ve değerleme alanlarında söz konusu illerde hizmet veriyor. Uluslararası araç kiralama markası olan Hertz’in de bayiliklerini yürütüyor.

Sektörde kendi markalarını da oluşturan firma, Perla Araç Kiralama ile İstanbul Otostat ofisinde filo kiralama hizmeti veriyor. Yine 2-A Grup markası olan Sigortanom ile tüketicilerin sigorta ihtiyaçlarına yanıt oluyor.