Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır’da Ramazan etkinlikleri sürüyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel hazırladığı kültür-sanat takvimi kapsamında Yazar Vehbi Vakkasoğlu ve Sanatçı Aykut Kuşkaya’yı Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan

Diyarbakır’da Ramazan etkinlikleri sürüyor! Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel hazırladığı kültür-sanat takvimi kapsamında Yazar Vehbi Vakkasoğlu ve Sanatçı Aykut Kuşkaya’yı Diyarbakırlılarla buluşturdu.

 

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ‘2024 Ali Emiri Kültür-Sanat Sezonu’ Ramazan ayı etkinlikleriyle devam ediyor.

“Bereketin İzinde Diyarbakır’da Ramazan” mottosuyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Yazar Vehbi Vakkasoğlu söyleşi gerçekleştirirken Aykut Kuşkaya sevilen ezgilerini seslendirdi.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda Vakkasoğlu 18 Mart Çanakkale Savaşı ve Gazze’de yaşananlara değindi.

Program Kültür Şube Müdürü Ahmet Akrep’in konuklara plaket ve çiçek takdimi ile sona erdi.

“Kültür sanat etkinlikleri sosyalleşmemi sağladı”

Etkinlikleri keyifle takip ettiğini ifade eden dinleyicilerden Gülay Güçlü, şöyle konuştu:

“Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklere iki senedir katılıyorum, çok memnunum. Söyleşileri, konserleri, tiyatroları takip ediyorum. Bu kültür sanat etkinlikleri sosyalleşmemi ve iyi vakit geçirmemi sağladı.”

Dinleyicilerden Pınar Ataş ise, “Sürekli takip ediyorum. Aktivite olarak müthiş bir şey oluyor. Bu tür etkinliklerin devamını isterim. ” şeklinde konuştu.