Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır’da 13 Yaşındaki Kız Çocuğu Bir Aydır Kayıp!

Diyarbakır’da 13 yaşındaki E.A., 19 Şubat’ta okula gitmek için evden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Ailesi tarafından yapılan tüm aramalara rağmen E.A.’dan bir aydır haber alınamıyor. Endişeli aile, yetkililerden ve kamuoyundan yardım bekliyor.

Diyarbakır’da 13 yaşındaki E.A.,

Diyarbakır‘da 13 Yaşındaki Kız Çocuğu Bir Aydır Kayıp! Diyarbakır’da 13 yaşındaki E.A., 19 Şubat’ta okula gitmek için evden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Ailesi tarafından yapılan tüm aramalara rağmen E.A.’dan bir aydır haber alınamıyor. Endişeli aile, yetkililerden ve kamuoyundan yardım bekliyor.

 

 

Diyarbakır’da yaşayan 13 yaşındaki E.A, 19 Şubat’ta okula gitmek için evden çıktı ve bir daha dönmedi. Aile endişe içinde kızlarından haber bekliyor.

Edinilen bilgiye göre, olay 19 Şubat’ta Diyarbakır’da meydana geldi. 13 yaşındaki E.A, 19 Şubat Pazartesi günü okula gitmek için evden çıktı, E.A akşam eve dönmedi. En son 19 Şubat saat 10.00 ila 10.30 civarında Ofis Semti’ndeki Ekinciler caddesinde güvenlik kamerası görüntülerine takılan kız çocuğundan bir aydır haber alınamıyor.

Çocuklarına ulaşamayan endişeli aile, arama çalışmalarını sürdürürken, yetkililerden ve kamuoyundan destek bekliyor.