Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır dahil 55 ilde uyuşturucu operasyonu: 250 gözaltı

Diyarbakır’ın da aralarında olduğu 55 ilde uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon gerçekleştirildi. Operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi, 250 şüpheli yakalandı.

Diyarbakır’ın da aralarında olduğu

Diyarbakır dahil 55 ilde uyuşturucu operasyonu: 250 gözaltı! Diyarbakır’ın da aralarında olduğu 55 ilde uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon gerçekleştirildi. Operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi, 250 şüpheli yakalandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, aralarında Diyarbakır’ın da olduğu 55 ilde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda 250 şüphelinin yakalandığını belirtti.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Yerlikaya, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 4️6️ ilde, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 9️ ilde uyuşturucu madde imalatçılarına ve bunların satışını yapanlar ile sokak satıcılarına yönelik “Narkoçelik-10” operasyonlarının düzenlendiğini ifade etti.

Bakan Yerlikaya, bir ton 1️9️ kilogram uyuşturucu madde ve bir milyon 2️3️ bin uyuşturucu hap ele geçirilen operasyonlarda 2️5️0️ zehir taciri ve sokak satıcısının yakalandığını duyurdu.