Süleyman AYDIN

süleyman aydın
ALLAH'IN GAZABI VİRÜS
ALLAH'IN GAZABI VİRÜS
 
   Dünyayı teslim alan virüs aslında birçok konuda hakimiyetin Yüce Allah'da olduğunu , mazlumların sahibi olduğunu, anlamayanın da gözlerine soktuğunu ortaya koydu.Virüsün çıkması ve yayılmaya başlaması ile semirmiş yahudi kırmalarının başını çektiği  yeni dünya düzeni grubunun keyfini hep birlikte gördük. Bil Gates'in insanlara çip takma sevdasından tutun da, dünya nüfusunu yarı yarıya indirme sevdasının yerine geleceğinden emin halleri ile mutlu pozlar verirken bir şeyin hesabını yapmak akıllarına gelmedi; mutlak hesabın Yüce Yaradan'a ait olduğu...
 
   Ortadoğudaki savaşlar, sömürülen mazlumlar, açlığa mahkum edilen ülkeler, kobay olarak kullanılan insanlar, kendi silahlarının satılması ve reklamının yapılması için, savaşa sürüklediği ülkeler aklımızdaki canlılığını koruyor. Keza ülkemiz başta olmak üzere tüm müslüman ülkeler ve müslüman ülkelere faydası dokunan ülkelerde azami beş yılda  bir darbe gerçekleştiren İngiltere, Amerika ve İsrail'e Yüce Allah tarafından indirilen tokatın sesini duyduk, sersemlediklerini görmüş olduk, elhamdülillah. Evet, mazlumların çığlığında boğulan tiranlar ve ülkelerinin derbeder olmuş hallerine tanığız.
 
   Çin'den çıkmış, üretilmiş veya üremiş virüse sınır çizenlerin mühendislikleri de fos çıktı. Kapılarına dayanmış hastalıktan korkan kraliçe kendini kaleye kapatmakla kurtulacağını zannederken, Nemrut'un hazin sonunu aklına getirmiyor. Darbelerde başrol oynayan Amerika'da polis tarafından katledilen siyahi sebebiyle başlayan protestolar duracağa benzemiyor. 
 
    Tam da burada Yüce Allah'ın tecelli eden hesabını belirgin bir şekilde yazmak ve belirtmek icap ediyor:  Salgını başarı ile yöneten ülkemizde kendi  hain yandaşlarını  kullanmak suretiyle darbe ortamına gidiş söylemlerini yayarken, inen şamarın sesini duymak Hakk'ın hesabının taa kendisidir.
 
    İngiltere, Belçika, Amerika' da başlayan olaylarda özellikle köle tüccarları ve diktatörlerin heykellerine yönelik eylem ve yerle yeksan etme olayları  bizdeki hainleri de ürkütmüşe benziyor. Aldıkları belediyelerin asli hizmeti olan heykellerine sıra gelir mi,endişesi taşıyorlar (?)  Yani, kurban olduğum Allah,  tüm hesaplarını tersyüz etti. Sıra ülkemizin huzurunu bozmaya çalışan ihanetçilere de gelecek inşaAllah.
 
   Uluslararasından yerele gelecek olursak, hiç de uymadığımız kurallar bize zarar verecek. Basın açıklamasında çok rahat hareket ettiğimizi gören bir    gazeteci arkadaşımızın kendi ailesinden 4 vefatın olduğunu belirtmesi bizlere iyi bir mesaj oldu. Hükumetin her icraatına   muhalif olmaya odaklanmış güruhun maske ve tedbirleri de aynı tepkiyle algılatmaya çalışmaları Amerika gibi dönüp dolaşacak, kendilerini bulacaktır, emin olun.
 
   Görüşmek üzere...                                                                                                
 

Yazarın Diğer Köşe Yazıları