• AKINCI KALK GÖREV ZAMANI

  AKINCI KALK GÖREV ZAMANI
  Hasan YOSUNKAYA

  AKINCI KALK GÖREV ZAMANI

   

     2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçiminde Akıncı kardeşlerim tek bir tanesi dışarda kalmamak şartı ile milletvekili olarak TBMM’ye girmelidirler ki: Reis, yalnız kalmasın. Reis, bir konuşmasında “Ben yalnızım” demişti. Çok doğru söylemiş. Reis'i yalnızdır. 

        AKINCI, görev ve makam istemez, kendisine görev veya makam verildiği zaman hakkını verir. Niye Reis yalnızdır. Bu sistem bizim değil de ondan.

    Bu sistem bize öylesine yabancı ki, seni gavurun 1 tek oyuna muhtaç ediyor. Hal böyle olunca, uyuşturucu baronu, gayri meşru kazanç sahibi para babaları, k... ticareti yapanlar, ümmet düşmanlarının bolca para verdiği yerli ajanlar....gibi kişiler her dönemde, her partide onlar ön safa geçerler.

      Akıncı onlarla yarışmakta zorlanıyor. Reis ve Reis gibi dava adamları da gerçek ve sahteyi ayırmada zorlanıyorlar. Çünkü kendilerine vahiy gelmiyor.

  Danışman veya bilgi getirenlerin kaçı Akıncı ruhuna sahip, Akıncı terbiyesini almış!!!???

     Hal böyle olunca Akıncı geride kalıyor, hal böyle olunca Akıncı başı, Reis yalnız kalıyor.

       Ümmetin işi zorlaşıyor. Bu seçimde sınırları zorlamak lazım, davamızın binası bitmek üzere, 2023’te Reis ve AK Parti kazanırsa binanın çatısı da çatılarak bina tamamlanır.

  Ümmetin beklediği bu. Amaaa Bu seçimde Allah cc muhafaza  Reis ve AK Parti seçimi kaybederse, binanın inşaatı durur, her gün bir taş, bir tuğla düşmeye başlar...Erbakan’la başlayan Reis'le inşaatı devam eden davamızın binası yerle yeksan olur.

      Ey Akıncı kalk görev zamanıdır.

  Kimseden emir bekleme zamanı değil, göreve koşma zamanıdır. İmkânı olan her Akıncı, bulunduğu ilde milletvekili adayı olmak için müracaatını yapsın. Şartlar değişmiş. “Görev istenmez verilir” ilkesi bu sistemde geçerli değildir.

     Çünkü bu sistem, bu ilkeye ters bir sistemdir. Bu seçimde okçular tepesini sıkı tutalım. Tepeyi muhafaza etmezsek işimiz zorlaşır.

      Milletvekilliği için şartları müsait olmayan akıncılar da okçular tepesini sıkı tutsun. Seçim (Okçular tepesinde) yani sandıkta kazanılır.

     Her ilde, dün bizimle savaşıp bugün, kılık değiştirerek aramıza sızmış kimselerin olmaları kaçınılmazdır. Onların ismini listede gördüğün zaman sakın kenara çekilme, zaman kenara çekilme zamanı değil. Zaman büyük dereleri geçtiğimiz bu günlerde küçük dereciklerde boğulma zamanı değil, zaman pire için yorgan yakma zamanı değil. Zaman ayağa kalkıp tek başımıza olsak bile koşma zamanıdır.

    Tüm illerdeki Akıncılar, ehil kişilerin isimlerini Reis'e ulaştırmalıdırlar .....

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen