• Vali Karaloğlu uygulama noktalarını ziyaret etti

  Vali Karaloğlu uygulama noktalarını ziyaret etti
  Vali Karaloğlu uygulama noktalarını ziyaret etti
  16.05.2021 Pazar

   

  Ömer TÜRK

  DİYARBAKIR- Vali Münir Karaloğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle polis ile jandarma uygulama ve kontrol noktalarında görev yapan güvenlik görevlileriyle bayramlaştı.

  Ramazan Bayramı’nın son gününde Vali Karaloğlu görevi başındaki Emniyet ve Jandarma personelini ziyaret etti. İlk olarak Pirinçlik Jandarma yol kontrol noktasına ziyarette bulunan Karaloğlu, genel durum hakkında yetkililerden bilgi aldıktan sonra görevli jandarma personeliyle bayramlaştı.

  Daha sonra Şanlıurfa Yolu üzerinde bulunan Polis kontrol ve uygulama noktasına bir ziyaret gerçekleştiren Karaloğlu, noktada görevli polislerle sohbet edip, tek tek bayramlaşarak, görevlerinde başarılar diledi.

  “RABBİM AYAĞINIZA TAŞ DEĞDİRMESİN”

  Vali Karaloğlu, ziyaretlerle ilgili olarak sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlayarak, “Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Yol kontrol noktalarımızda görev yapan Jandarma ve Emniyet personelimizle bayramlaştık. Huzur ve güvenliğimiz için nöbette olan tüm güvenlik güçlerimizin bayramını kutluyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.

  ÇALIŞMA ALANLARINDA İNCELEME

  Çalışmalarını aralıksız sürdüren Vali Karaloğlu, uygulama noktalarına yaptığı ziyaretlerin ardından Kayapınar ilçesinde yapımı devam eden Kuzucuk mahalle yolu ile Karaçalı – Gelengöç yol çalışmalarını inceledi. Karaloğlu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen