Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır’ın o ilçesinde öğrencilere spor malzemesi desteği

Diyarbakır Çınar ilçe Kaymakamı Muhammed Fatih Günlü, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi” kapsamında daha önce yapılan testlerde seçilen ve başarılı olan 37 Çınarlı öğrenciye bakanlık tarafından gönderilen spor malzemelerini takdim etti. Daha sonra öğrencilerle voleybol oynayan Kaymakam Günlü, ”Çok çalışarak milli takımlarda yer alıp ülkemizi başarıyla temsil edeceğimize olan inancımız tamdır.” İfadelerini kullandı.

Diyarbakır’ın o ilçesinde öğrencilere spor malzemesi desteği

Şehmus KIZILASLAN

Diyarbakır’ın son yıllarda gerek tesis hamlesi gerekse sportif başarı konusunda en fazla gelişim gösteren kırsal ilçesi olarak dikkat çeken Çınar’da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi” kapsamında daha önce yapılan testlerde seçilen ve başarılı olan 37 Çınarlı öğrenciye malzeme desteğinde bulunuldu.

İlçedeki spor salonunda düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Muhammed Fatih Günlü, İlçe Emniyet Amiri Ömer Babuşçu, İlçe Gençlik Spor Müdürü Mehmet Yılmaz Bay, öğrenciler ve veliler katıldı.

“SİZLERİ İNŞALLAH MİLLİ TAKIMLARDA İZLEYECEĞİZ”

Öğrencilere  bakanlığın hazırladığı malzeme çantalarını teslim eden Kaymakam Günlü, burada yetişen sporcuların gelecekte milli takım formasıyla olimpiyatlar başta olmak üzere uluslararası organizasyonlarda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancını dile getirdi.

Günlü, ”Sizler bizim için değerlisiniz. Yetenekleriniz var ve çok çalışarak her biriniz inşallah milli takımlarımızda, olimpiyatlarda ülkemizi ve bayrağımızı temsil edeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok çalışmak. Bizler her konuda yanınızda olup destek olacağız. ”dedi.