Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Amedspor’dan taraftarına yasak çağrısı

Sosyal medyadan taraftar yasağına tepki gösteren Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, “Her deplasman tribününü ev sahibi tribünlerine çeviren büyük Amedspor taraftarını selamlıyor ve bütün engellemelere karşı tek vücut olma çağrımızı yeniliyoruz” dedi.

Sosyal medyadan taraftar yasağına

Amedspor’dan taraftarına yasak çağrısı! Sosyal medyadan taraftar yasağına tepki gösteren Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, “Her deplasman tribününü ev sahibi tribünlerine çeviren büyük Amedspor taraftarını selamlıyor ve bütün engellemelere karşı tek vücut olma çağrımızı yeniliyoruz” dedi.

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, sosyal medya paylaşımında takıma yönelik taraftar yasağına tepki gösterdi.

Amedspor Başkanı Elaldı, sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Biz Amedspor’uz, milyonların umuduyuz!

Geçmiş dönemlerimizde sözde deplasmanda ve evimizde oynadığımız karşılaşmaları göz önünde bulundurarak, taraftarlarımıza deplasman yasağı getirilmesini ve hatta şehire girişlerinin engelleneceğini açıklayan zihniyetlere karşı Amedspor’un bütün engellemelere rağmen kenetlendiğini ve asla yalnız olmadığını duyurmak istiyoruz.

Sevdalarına yasak konulmadıkça, geldikleri her deplasman tribününü ev sahibi tribünlerine çeviren büyük Amedspor taraftarını selamlıyor ve bütün engellemelere karşı tek vücut olma çağrımızı yeniliyoruz.”