Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Amedspor’da Mesut Bakkal belirsizliği!

Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı deneyimli teknik adamla anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Amida Haber’e konuşan Mesut Bakkal ise, “Henüz anlaşma yok, akşama doğru netleşir” dedi.

Amedspor Kulüp Başkanı Aziz

Amedspor’da Mesut Bakkal belirsizliği! Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı deneyimli teknik adamla anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Amida Haber’e konuşan Mesut Bakkal ise, “Henüz anlaşma yok, akşama doğru netleşir” dedi.

Yeni sezonda Trendyol 1. Ligde mücadele edecek olan Amedspor camiası 4 Haziran tarihinde yapılacak kongreye kilitlendi. Kongre öncesi Amedspor camiasında son dakika gelişmesi yaşandı.

Mesut Bakkal Diyarbakır’da

Amedspor’la ikinci kez masaya oturmak için Diyarbakır’a gelen tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal bugün Kulüp yöneticileriyle bir araya gelecek. Kritik görüşme öncesi bir gazeteye demeç veren Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, Mesut Bakkal ile anlaştıklarını duyurdu.

‘Henüz anlaşma yok’

Ancak Mesut Bakkal ise görüşmenin akşam saatlerinde yapılacağını, herhangi bir anlaşmanın yapılmadığını söyledi.

Elaldı: Akşam durum netleşir

Konuyla ilgili konuşan Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, deneyimli teknik adamla görüşmenin akşam saatlerinde yapılacağını belirterek, bu görüşmeden sonra durumun netleşeceğini söyledi.