Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Amedspor Başkanından İskenderunspor’a Teşekkür Mesajı!

Amedspor İskenderunspor maçı sonrası teşekkür mesajı yayınlayan Başkan Aziz Elaldı, “Depremin çocuklarını, medeniyetler şehri Amed’te tekrar misafir edebilmeyi umut ediyor ve bir kez daha İskenderunspor camiasına teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

Amedspor İskenderunspor maçı sonrası

Amedspor Başkanından İskenderunspor’a Teşekkür Mesajı! Amedspor Kulübü Başkanı Aziz Elaldı, İskenderunspor maçı sonrası teşekkür etti.

 

Misafirperverliğiniz ve desteğiniz sayesinde..

 

Amedspor Kulübü Başkanı Elaldı, teşekkür mesajında “Sizin misafirperverliğiniz ve desteğiniz sayesinde, sporun birleştirici gücünü ve iki deprem kentinin kardeşliğini tüm dünyaya gösterebilme fırsatı bulduk” diye belirtti.

 

‘İskenderun halkıyla acılarımız bir, dostluğumuz baki’

 

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Teşekkürler İskenderun, Teşekkürler Hakan Bolat!

 

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat’a, İskenderunspor Yönetim Kurulu’na ve değerli İskenderunspor taraftarlarına misafirperverliklerinden dolayı en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizin misafirperverliğiniz ve desteğiniz sayesinde, sporun birleştirici gücünü ve iki deprem kentinin kardeşliğini tüm dünyaya gösterebilme fırsatı bulduk. İskenderunspor’la, İskenderun halkıyla acılarımız bir, dostluğumuz baki.

 

Depremin çocuklarını, medeniyetler şehri Amed’te tekrar misafir edebilmeyi umut ediyor ve bir kez daha İskenderunspor camiasına teşekkürlerimizi iletiyoruz.”