Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Koca: Randevulara sadakat artıyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, onaylı randevu dönemiyle randevulara sadakat oranında büyük iyileşme olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca,

Bakan Koca: Randevulara sadakat artıyor! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, onaylı randevu dönemiyle randevulara sadakat oranında büyük iyileşme olduğunu söyledi.

 

Kabine toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sağlık Bakanı Koca, Onaylı Randevu Dönemiyle randevu sadakat oranında çok büyük bir iyileşme olduğunu belirtti.

 

Onaylı Randevu Dönemiyle ilgili soru sonrası, randevu sadakat oranında çok büyük bir iyileşme olduğunu belirten Bakan Koca, “Bu konuda öncelikle vatandaşlarımıza gösterdikleri uyum ve işbirliği için teşekkür ediyorum.

Şu an görünen bir iki branş dışında ileri tarihlere randevu alınması gerekmeden sorun çözülüyor. İstanbul en kritik il durumundaydı. Büyük ölçüde İstanbul için de randevu sorunu belirli branşlar dışında çözüme kavuşuyor.

Tetkikler için de kapasite kısıtı olan yerler var. Özellikle görüntüleme konusunda sorun yaşayan yerler var. Onlar için de aldığımız tedbirler hayata geçtikçe rahatlama görüyoruz. Tüm bunlara yönelik olarak bayramdan hemen sonra bir basın toplantısı ile onaylı randevu döneminin ilk sonuçlarını tüm kamuoyu ile paylaşacağız. Müsterih olun yarın bugünden daha güzel olacak hepimiz için” dedi.