Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

F-4 uçağının parçası otoparka düştü

Ankara’da Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait F-4 savaş uçağının bir parçası bilinmeyen bir sebeple otoparka düşmesine ilişkin görgü şahidi, “Uçak geçtikten sonra 30 saniye sonrası ise patlama sesini duydum. Havada ufak bir parça gözüktü” dedi.

Ankara’da Hava Kuvvetleri Komutanlığına

Ankara’da Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait F-4 savaş uçağının bir parçası semalarında uçuşu esnasında bilinmeyen bir sebeple Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO)’na ait açık bir otoparka düştü. Uçak parçasından kopan parça otoparkta ki 3 otomobilin üstüne düştü. Düşme sonucunda 3 otomobilde maddi hasar meydana geldi. Uçağın parçaları yetkililer tarafından kaldırılırken olayla ilgili görgü şahidi açıklamalarda bulundu.

Olayın görgü şahitlerinden olan, Adnan Akkuş, “Okul bahçesinde dışarıdaydım. Bir uçağın havadan geçtiğini duydum. Aşırı derecede hızlı gittiğini duyunca dışarı baktım. Uçak geçtikten 30 saniye sonrası ise patlama sesini duydum. Havada ufak bir parça gözüktü. Uçaktan parçanın düştüğünü fark eden pilotun uyarı amaçlı bir patlama sesi çıkardığını düşünüyorum. İnsanların zarar görmesini istemediğinden dolayı böyle bir şey yaptığını düşünüyorum” diye konuştu.