Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Atama kararları Resmî Gazete’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan atamalar Resmî Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Atama kararları Resmî Gazete’de. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan atamalar Resmî Gazete’de yayımlandı.

 

Yayımlanan karara göre, Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Hazine ve Maliye Başmüfettişliklerine Hazine ve Maliye Müfettişleri Bayram Mavi, Hanifi Pekdemir, Oğuzhan Uzuner, Pınar Bilgen ve Talha Koç

 

Hazine Başkontrolörlüğüne Meryem Koşar,

 

Hazine Kontrolörlüklerine Emine Açıkgöz Engin, Hafize Mehtap İmamoğlu, Servan Kutlucan, Oğulcan Çolak, Didem Güçlü, Hüseyin Topal, Ferhat İçel, İnanç Kaplan, Yunus Ayan, Alperen Olgun, Melda Nur Nogay, Yavuz Selim Bayrakçı, Zeynep Tusun ve Ömer Faruk Kocamış atandı.

 

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Başmüfettişlere Mehmet Yavuz Ateş, Erdinç Yılmaz ve Mustafa Babur getirildi.

 

Bayburt İl Kültür ve Turizm Müdürü Bekir Kurtoğlu ve Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Ateş ise görevden alındı.

 

Tarım ve Orman Bakanlığında açık olan Başmüfettişliklere Sezai Yücel, Yusuf Oğuz Dündar, Hasan Çağlayankaya, Onur Eminoğlu, Asuman Bora, Samet Doğan ve Fatih Diler getirildi.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık olan müfettişliklere Yunus Emre Asil, Emre Akgün, Mustafa Mermer, Safa Alagöz, Harun Ünal, Esra Dursun ve Sefa Kaya atandı.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında ise İş Müfettişleri Ali Akkurt ve Embiya Yıldırım görevden alındı.