Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

17 ilde FETÖ operasyonu: 90 gözaltı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 17 ilde son 4 gün içinde FETÖ’ye yönelik düzenlenen operasyonlarda 90 şüphelinin yakalandığını belirtti.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya,

17 ilde FETÖ operasyonu: 90 gözaltı. 17 ilde son 4 gün içinde FETÖ’ye yönelik düzenlenen operasyonlarda 90 şüphelinin yakalandığı belirtildi.

 

Sosyal medya hesabından FETÖ’ye yönelik düzenlenen Kıskaç-18 operasyonlarına ilişkin bilgi veren Bakan Yerlikaya, 90 şüphelinin yakalandığını söyledi.

 

Bakan Yerlikaya, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı, KOM Başkanlığı ve TEM Daire Başkanlığı koordinesinde; İl Emniyet Müdürlükleri TEM ve KOM Şube Müdürlüklerince yapılan çalışmalar sonucu; Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Bitlis, Denizli, Edirne, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kütahya, Malatya, Şanlıurfa ve Tekirdağ’da FETÖ’ye yönelik düzenlenen “Kıskaç-18” operasyonların düzenlendiğini belirtti.

 

90 şüphelinin yakalandığı operasyonlarda; çok miktarda döviz ve Türk Lirası ile çok sayıda dijital materyal ve örgütsel doküman ele geçirildi.