Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Ey Netanyahu! Şu an senin iyi günlerin”

İstanbul Arnavutköy’de inşa edilen Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri projesinde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gazze’de yaşanan soykırıma dikkat çekti.

“Ey Netanyahu! Şu an senin iyi günlerin”

Darülacezenin açılışına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Burası din, köken, ırk, cinsiyet ayrımı yapmadan tüm düşkünlere kucak açan, sığınabilecekleri bir çatı olan sembol bir kurum olduğunu belirten Erdoğan, “Bu çatı altında alicenaplık vardır. İnsana sırf insan olduğu için hürmet etme anlayışı vardır. Modern kültürün dayattığı insan insanın kurdudur zihniyeti yerine yüce gönüllülük vardır.” dedi.

Yapılan çalışmalara dikkati çeken Erdoğan, ayrım yapmadan millette iyilik ellerini uzattıklarını dile getirdi.

Siyonist işgal rejiminin katliamlarına da değinen Erdoğan, “Netanyahu almış 2 bakanını yanına açıklama yapıyor, çok rahatsız olmuş. Fransa Devlet Başkanı Macron açıklamaları onu rahatsız etmiş. Ben ne dedim geçen gün? Ey Netanyahu! Şu an senin iyi günlerin! O kefene sarılmış şehit yavrular. O anneler yavrularını mezara götürüyor, onların ahı seni iflah etmez. Netanyahu! gidicisin gidici. Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.” diye konuştu.