Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hükümete Yakın Kanaldan Flaş İddia: Kademeli Emeklilik Gündeme Alındı

A Haber’den yerel seçimler öncesi flaş bir iddia geldi. Söz konusu iddiada kademeli emekliliğin gündeme geldiği bildirildi.

A Haber'den yerel seçimler

Hükümete Yakın Kanaldan Flaş İddia: Kademeli Emeklilik Gündeme Alındı. Söz konusu iddiada kademeli emekliliğin gündeme geldiği bildirildi.

 

A PARA’DA YAYINLANDI

 

Emeklilikte yaşa yakılanlar düzenlemesi kapsamına alınmayan 2000 ile 2008 arası sigortalıları ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. A Para’da yayınlanan haberde EYT’yi kaçıran kişiler için seçim öncesi kademeli emeklilik düzenlemesinin geleceği aktarıldı.

 

AÇIKLAMA ŞÖYLE:

 

Söz konusu iddiada bakanlığın harekete geçtiği ve çalışmanın onaylanması durumunda 1999 sonrası sigorta girişi olanlara erken emeklilik yolunun açılacağı bildirildi. Yayınlanan yazıya baktığımızda kademeli emeklilik düzenlemesinden kimlerin faydalanacağına da yer verildiği görülüyor. İşte kademeli emeklilik ile ilgili A Para’da yayınlanan açıklama:

 

– Bakanlık harekete geçti! Yapılan çalışmanın onaylanması halinde, 2000 ve 2008 arası sigorta girişi olanlar, istenen koşulları sağladıkları taktirde emekli olabilecekler.

 

– 9 Eylül 1999 sonrası SGK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı girişi olan kadınlar için 43 yaş ve 6250 prim günü, erkekler için 45 yaş ve 6250 prim gün şartı aranacak.

 

SEÇİMDEN ÖNCE GELİR Mİ?

 

A Para’da bu haber yayınlandı. Ancak seçim öncesi kademeli emekliliğin gelmesi çok zor. Meclis bu hafta kapanıyor ve seçim sonrası açılacak. Bir düzenleme olsa bile meclis kapalı olacağı için seçim sonrasına kalır. Kademeli emeklilik müjdesi geldiğinde haberdar olmak için bizi takipte kalın.

 

EMEKLİLİKTE 2 DÜZENLEME AÇIKLANDI

 

Gelen bir diğer açıklama ise Bağkurlulara ve ev hanımlarına emeklilik oldu.

Sizce kademeli emeklilik gelmeli mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak kadın – erkek diğer takipçilerimizle bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.