Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HÜDA PAR Diyarbakır Adayı Dinç, vatandaşlarla buluştu

HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faruk Dinç, seçim çalışmaları kapsamında halk buluşmalarına devam ediyor.

HÜDA PAR Diyarbakır Adayı Dinç, vatandaşlarla buluştu

HÜDA PAR Diyarbakır Adayı Dinç, vatandaşlarla buluştu

 

 

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olan HÜDA PAR Milletvekili Faruk Dinç, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Çınar ilçesinin Bulutçeker (Kubık) Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Dinç, samimi ortamda gerçekleşen buluşmada, vatandaşların beklenti ve sorunlarını dinledi.

 

Dinç, Bulutçeker sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, Diyarbakır’ın kalkınması, güvenliği ve yaşanabilir bir şehir olması için çaba harcayacaklarını söyledi.

HÜDA PAR Diyarbakır Adayı Dinç, vatandaşlarla buluştu

“BİZİM SİYASETİMİZ DE ALLAH İÇİNDİR”

 

İstikametlerinden taviz vermeden söylemlerini ifade ettiklerini belirten Dinç, “Rabbimizin buyurduğu gibi, ibadetlerimiz, namazlarımız, kurbanlarımız Âlemlerin Rabbi olan Allah içindir. Bizim siyasetimiz de Âlemlerin Rabbi olan Allah içindir. Bugün siyasi partimiz HÜDA PAR var, yarın olmasa biz duracak mıyız? Durmayacağız. Yine devam edeceğiz, yine bu davayı haykıracağız ve dünyanın belki de her köşesine ulaştırmak için çabalamaya devam edeceğiz. Geçici siyasi bir parti değiliz. Bizim bir davamız, bir amacımız, bir mücadelemiz var. Bundan dolayı biz istikametimizden taviz vermeyerek söylemlerimizin hepsini aziz İslam’ı ölçü alarak söyledik ve o yolda gayret ettik.” dedi.

 

“TÜRKİYE’DE HÜDA PAR BİR UMUT OLMUŞTUR”

 

HÜDA PAR‘ın Türkiye’de bir umut olduğunu dile getiren Dinç, “Bundan 10 yıl önce bir sloganımız vardı, ‘Meclis’te söyleyecek sözümüz var’ diye. Allah’a hamdolsun bugün o gündür ve Meclis’te hiçbir kınayıcının kınamasından korkmadan sözümüzü dile getiriyoruz ve getirmeye de devam edeceğiz. Türkiye’de HÜDA PAR’ımız gelinen noktada bir umut olmuştur. Artık eskisi gibi değil. Bu güneş doğdu ve her yeri aydınlatıyor. Bakın biz 4 vekil olmamıza rağmen sürekli; gece-gündüz, sabah-akşam, aç karna-tok karna sürekli HÜDA PAR’a iftira atıyorlar. HÜDA PAR’ı karalamaya çalışıyorlar. Biliyorlar bu davanın geri vitesi yok. Bu, büyüdükçe büyüyecek ve bunlar söylemlerinde, eylemlerinde, fikirlerinde samimi insanlardır. Ve bunlar öyle başıboş değiller. Her biri birbirlerine sadece ve sadece gönülden bağlıdırlar.” dedi.