Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Cem Emir Kütüphanesi kuruluyor

Diyarbakır’da Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti ile Şair ve yazar Devran Sinanoğlu yapmış olduğu çalışma sonucu Cem Emir Kütüphanesi kurulacak. “Sağlıklı Bir Gelecek İçin Kitap Okumalı ve Okutmalıyız” projesi kapsamında kurulacak olan kütüphane, Karacadağ bölgesinde, Ovabağ Çok Programlı Anadolu Lisesinde inşa edilecek.

Diyarbakır'da Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Cem Emir Kütüphanesi kuruluyor! Diyarbakır’da Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti ile Şair ve yazar Devran Sinanoğlu yapmış olduğu çalışma sonucu Cem Emir Kütüphanesi kurulacak. “Sağlıklı Bir Gelecek İçin Kitap Okumalı ve Okutmalıyız” projesi kapsamında kurulacak olan kütüphane, Karacadağ bölgesinde, Ovabağ Çok Programlı Anadolu Lisesinde inşa edilecek.

 

Sağlıklı Bir Gelecek İçin Kitap Okumalı ve Okutmalıyız projesi kapsamında Şair ve yazar Devran Sinanoğlu ve Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti iş birliğiyle Diyarbakır‘ın Karacadağ bölgesinde, Ovabağ Çok Programlı Anadolu Lisesinde “Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Cem Emir Kütüphanesi” kuruluyor

102. Köy Okul Kütüphanesi

Bu kütüphane, Sinanoğlu’nun bugüne kadar 15 şehirde kurduğu 101 kütüphanenin ardından açacağı 102. kütüphane olacak. Kütüphaneye, Van depreminde hayatını kaybeden gazeteci Cem Emir’in adı verilecek. Emir, DHA Diyarbakır Bürosu muhabiri olarak görev yapıyordu ve deprem bölgesine giden ilk ekiplerden biriydi.

Kütüphaneye Kitap Bağışı Yapın!

Kütüphane için gerekli olan malzemeler tamamlanırken, sadece kitaba ihtiyaç var. Kitap bağışında bulunmak isteyenler, Dünya ve Türk klasikleri ile edebi kitapları Şehitlik Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Sümerpark İçi, 21100 Yenişehir/Diyarbakır (Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti yerleşkesi) adresine ulaştırabilirler. Siyasi, ideolojik, ağır dini ve felsefi kitaplar ile para kabul edilmemektedir.