Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır’da muhtar buluşmaları gerçekleştirecek

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, kentteki sorunların tespiti ve çözümü için 17 ilçenin muhtarlarıyla toplantılar düzenleyecek.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş

Diyarbakır’da muhtar buluşmaları gerçekleştirecek

Göreve başladıkları ilk günden beri kentteki sorunların çözümü için çalışmalar yürüten Eş Başkan Serra Bucak ve Doğan Hatun, merkez ve kırsal ilçelerin muhtarlarıyla bir araya gelecek. Kültür ve Kongre Merkezi’nde başlayacak toplantıların ilki, 5 Haziran Çarşamba günü yapılacak.

MUHTAR TOPLANTILARI 12 HAZİRAN’A KADAR DEVAM EDECEK

5 Haziran sabah 09.30’da, Sur ve Kayapınar ilçelerinin muhtarlarıyla başlayacak toplantı, öğleden sonra Bağlar ve Yenişehir ilçelerinin muhtarlarıyla devam edecek. Ardından 6 Haziran’da Çermik ve Çüngüş, 10 Haziran’da Dicle, Hani ve Kocaköy (Sabah); Bismil (Öğleden sonra); 11 Haziran’da Ergani ve Eğil (Sabah) ile Çınar (Öğleden sonra); 12 Haziran’da Hazro ve Silvan (Sabah) ile Kulp ve Lice (Öğleden sonra) ilçelerinin muhtarlarıyla toplantılar yapılacak. Toplantılarda, Büyükşehir Belediyesi ve DİSKİ Genel Müdürlüğü’nün daire başkanları hazır bulanacak.

Kentteki sorunların çözümü için başlayacak toplantılar, 25, 26, 27 ve 28 Haziran’da sivil toplum örgütleri ve oda temsilcileriyle devam edecek.