Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır’da kadın girişimcilere ücretsiz akademi eğitimi!

TOBB Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu ile Diyarbakır Ticaret Borsasının evsahipliğinde Garanti BBVA ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) birlikte hayata geçirdiği Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin 2024 yılı eğitimlerinin ikincisi Diyarbakır’da gerçekleştiriliyor.

TOBB Diyarbakır İl Kadın

Diyarbakır’da kadın girişimcilere ücretsiz akademi eğitimi! TOBB Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu ile Diyarbakır Ticaret Borsasının evsahipliğinde Garanti BBVA ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) birlikte hayata geçirdiği Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin 2024 yılı eğitimlerinin ikincisi Diyarbakır’da gerçekleştiriliyor.

 

TOBB Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Cevher Defne Eyyübi, Kadın girişimcilerin yönetim becerilerini artırmak, iş hayatındaki varlığını güçlendirerek kalıcı ve sürdürülebilir kılmak amacıyla Diyarbakır Ticaret Borsası ile Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu desteği ve işbirliğiyle Türkiye Kadın Girişimci Akademisin 6 Mart 2024’te Diyarbakır’da girişimci kadınlarla buluşacağını belirtti.

Tamamı ücretsiz

Türkiye Kadın Girişimci Akademisi bir Sosyal Sorumluluk projesi olup Ticaret ve Sanayi`nin gelişmiş ve gelişmekte olduğu bölgelerde faaliyet gösteren işini kurmuş kadın girişimcilere yönelik tamamı Ücretsiz olarak eğitimler gerçekleştirdiğini anlatan TOBB Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Başkanı Cevher Defne Eyyübi, ’’Proje kapsamında eğitimler Küçük ve Orta Ölçekli işletmelerin kurucu ortakları ile bu işletmelerin yönetim pozisyonlarında çalışan ikinci ve üçüncü kuşak Kadın Girişimcilere yönelik olarak düzenlenmektedir.

Söz konusu eğitimler Kadın Girişimcilerimize vizyoner bir kimlik sağlarken sahip oldukları kurumların uzun ömürlü aile firmaları olmaları adına sürdürülebilir ve dayanıklı bir şirketin kritik başarı faktörlerini anlatırken, katılımcıların yönetsel (şirket yönetim süreçleri) ve kişisel gelişimine yönelik sahip oldukları bilgi düzeylerini arttırmaktadır. Eğitimler sonunda yapılacak değerlendirmelerde başarılı olan katılımcılar Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nden belge almaya hak kazanacaklardır.

Son başvuru 3 Mart

KGK Başkanı Eyyübi,6 Mart 2024 tarihinde başlayacak Türkiye Kadın Girişimciler Akademisi Eğitimleri için başvuruların www.garantibbvakadingirisimci.com adresinden yapılacağını belirterek son başvuru tarihinin ise 3 Mart 2024 olduğunu belirterek,Yüz yüze eğitimler için (toplam 4 yarım gün/ 12 saat) 13 :30-16 :30 arası,geri kalan eğitimler ise online olarak gerçekleşecektir.’’