Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır’da işçi alım başvuruları başladı!

Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışacak personel alımının başvuruları bugün (23 Şubat) başladı. Diyarbakır’da da yapılacak olan sürekli işçi alımlarına son başvuru tarihi 27 Şubat.

Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışacak

Diyarbakır’da işçi alım başvuruları başladı! Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışacak personel alımının başvuruları bugün (23 Şubat) başladı.  Diyarbakır’da da yapılacak olan sürekli işçi alımlarına son başvuru tarihi 27 Şubat.

Sağlık Bakanlığına 8 bin sürekli işçi alım ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre 84 bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı, 127 biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, 144 elektrikçi, 143 ısıtma ve sıhhi tesisatçı, 64 inşaat boyacısı, 600 klinik destek elemanı, 3 bin 250 güvenlik görevlisi, 32 marangoz, 2 oto bakım onarımcısı, 2 oto elektrikçisi, 2 otomotiv kaportacısı, 3 bin 550 temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Diyarbakır’da kaç işçi alınacak?

İŞKUR tarafından yapılan duyuruda Diyarbakır’da ise 100 kişilik bir alım yapılacağı kaydedildi. Peki nerelerde kaç kişilik alım yapılacak?

Diyarbakır’da sürekli işçi olarak Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışacak personel alımının başvuruları bugün (23 Şubat) başladı. Buna göre Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı (2), Klinik Destek Elemanı (8), Güvenlik Görevlisi (40) ve Temizlik Görevlisi (50) olmak üzere toplamda 100 kişilik bir personel alımı yapılacak.

Başvurular, 23 Şubat-27 Şubat arasında alınacak.

Adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapacak.